Příspěvky uživatele - 128.23

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Problémy po delším odstavení stroje se spalovacím motorem, 24.4.2017
   Dobrý den pane ji ko.    Nikdy jsem práci servismenů nekrityzoval a ani je nijak nenapadal. Snažím se jednat slušně a to nejen s nimi.    Oni tvrdí jak moc mají práce, jak jsou naší hloupostí udření a místo... celý příspěvek >
Problémy po delším odstavení stroje se spalovacím motorem, 24.4.2017
   Dobré odpoledne pánové.     Tak jsem se zeptal techniků fy Polari a Paramo na tzv. biosložky v benzínu. Byl jsem jimi poučen, že biosložky v tom smyslu jak je chápeme mi (náhrada z řepkového oleje) se přidává jen do... celý příspěvek >
Problémy po delším odstavení stroje se spalovacím motorem, 21.4.2017
V pořádku. Mě nevěřte, já jsem se ptal jak řeší palivo třeba na Aljašce, když jsou dlouhou dobu odříznuti od možnosti čerpat nové palivo a neznali jsme nikdo odpověď. Tak jsem napsal dotaz přímo výrobci a presentoval jsem jeho odpověď. Je jasné, že... celý příspěvek >
Problémy po delším odstavení stroje se spalovacím motorem, 21.4.2017
   Dobrý den pánové. Mnou výše presentované informace, jak jsem uvedl, jsou od techniků firem Polari a Paramo, tedy výrobců benzínů. Já se živím motorovou pilou. Proto jsem napsal, kdo nevěří ať si napíše k výrobcům. Co uvádějí výrobci... celý příspěvek >
Problémy po delším odstavení stroje se spalovacím motorem, 21.4.2017
   Dobrý večer.    Tak jsem nebyl líný a napsal jsem dotaz do Parama, Unipetrolu, Polari a Benziny technikům. Odpovědělo zatím jen Paramo a Polari. V obou případech se schodli na tom, že benzín i namíchaný bezín s olejem (tzv.... celý příspěvek >
Problémy po delším odstavení stroje se spalovacím motorem, 15.4.2017
Dobrý večer pánové. Samozřejmě se mohu mýlit. Samozřejmě vše co jsem napsal je jen můj subjektivní názor a nikomu ho nenutím a nikomu nedoporučuji, aby dělal to co já. Vše to byla jen úvaha. Samozřejmě, že v Africe, Jižní americe a v Rusku si hlavu... celý příspěvek >
Problémy po delším odstavení stroje se spalovacím motorem, 14.4.2017
Jen jsem se chtěl představit. Jsem si nevšiml, že nejsem přihlášený. Ten názor ohledně stáří směsi na Aljašce jsem psal já.
Problémy po delším odstavení stroje se spalovacím motorem, 14.4.2017
Dobrý den pánové. Pečlivě čtu Vaše názory, rady. Stará směs, nebo mladá směs. Jak to se směsí dělají třeba na Aljašce, nebo v Tajze, nebo na dálném severu, či v Jižní Americe a Africe? Vždyť oni jsou odříznuti od možnosti tankovat čerstvá paliva... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika