Příspěvky uživatele - 181.165

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Síran, sůl, 6.12.2013
Paní Jiřino, ty chloridy se neztrácejí z půdy tak rychle. Jeden mi na záhon pro brambory, tu načervenalou tekutinu vylil, myslel si že dělá dobře a dopadlo to jak píšete. Na pěkném fláku záhonu, byly jen bramborové bonsaje.
Obyčejný rýč vs. Fiskars, 6.12.2013
Tu mechanizaci, kterou popisujete nepoužívají běžní školkaři. Tu používají podniky, které se zaměřují na ozeleňování měst hotovými, dosti starými stromy. Chtěl bych vás u toho vidět s těmi vašimi šesti rýči.
Jikov 1447 DV VAPE, 4.12.2013
Ještě jsme se nedočetli jaké peklo jste si užil.
Brousek, bruska, aj. - Jak ostříte a je pro Vás dobře připravené nářadí důležité?, 1.12.2013
Prosím podívejte se na foto znovu a přečtěte si legendu. Ten horní (první) neni žádné carborundum, Dokonce mne mrzí, že je v takovém tvaru. Napsal jsem, že je velmi měkký a tudíž se k broušení kosy v žádném případě nehodí. Na kosu se doporučují... celý příspěvek >
Brousek, bruska, aj. - Jak ostříte a je pro Vás dobře připravené nářadí důležité?, 29.11.2013
Náklonnost ke keramickým brusným kroužkům leccos vypovídá. Ještě jsem nepoznal nožíře, který by ke svému výrobku předložil materiálový list. A ti co dělají bamašek, právě velmi rádi používají válcové pružiny, protože mají výrobek s pěknou kresbou... celý příspěvek >
Navštívili jste někdy předváděčky výrobce a víte co vaše Vari umí?, 10.11.2013
Nevím na jaké vady videa jste upozorňoval. Na ta videa skutečně nepotřebují zařízení s vysokým rozlišením, že nemají šajn o filmové tvorbě mi nevadí, ale když na to firma má a my to zaplatíme. Vadí mi to, že v těch videích neni všechno, seřizování... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika