Příspěvky uživatele - 234.48

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Aprílová hádanka pro pokročilé entomology, 30.4.2017
Fuj, tak to bol chyták 😃. Inak nie som absolútne žiadny entomológ (považujem sa len za amatérskeho ornitológa). Lenže dnes platí - "všetko je na webe". Dokonca aj ten Váš hybrid (foto). IH
Asimina Triloba, 8.4.2017
Pre Mimmo: fotím to mobilom...😃. IH
Rozkvétání 2017 M+B, 8.4.2017
Zimné mrazové maximum u nás bolo "len" -23°C. Broskyňa Flamingo to zatiaľ zvláda takto (foto). Ale ešte sme nepreskočili, zakričať si "hop" môžeme až niekedy v polovici mája... IH
Konferencia, 8.4.2017
Konferencia je skvelá odroda hrušky, výborná chuťovo, ľahko sa pestuje, bohato rodí bez alternácie a dáva kvalitné plody aj v menej priaznivých podmienkach. Na fotke je v popredí bohato kvitnúci polokmeň Konferencie na dulovom podpníku. Za ňou je... celý příspěvek >
Asimina Triloba, 8.4.2017
Teta Jana: U mňa sú z chrobáčikov už malé zvončeky 😉. Zatiaľ sú zelenkavé, neskôr sa zmenia na tmavobordové zvonce. Listy vyrašia až po nich. Asimina ma okrem mrazuvzdornosti udivuje aj odolnosťou kvetov voči vetru - ani pri naozaj silnom... celý příspěvek >
Výchovný rez - pomoc začiatočníkom, 21.3.2017
Zdravim, je podla vas dobry postup, strihat predlzujuce vyhonky na vnutorne očko, a potom v lete alebo na druhy rok prevodom na nizsiu von smerujucu vetvicku? Jablon je mladsia, dobre zapestovana, ale malo bocneho obrastu vytvara. Minulorocne... celý příspěvek >
Strepet, 16.3.2017
Jiří FM: Podľa údaja na foto 1 je odroda Strepet voči PPV neodolná. IH
Denár, 16.3.2017
Staršie žltoplodé odrody, ktoré by mohli dozrievať v septembri - viď foto. IH
Pôvod jednotlivých odrôd jabloní, 5.2.2017
Otec odrody Otcovo - viď foto. IH
Jonagold Marnika, 5.2.2017
R: Pestoval som Jonagold, teraz už len Jonagored. Ten chuťovo pobral podľa mňa viac z Goldenu ako Jonathanu (je vyslovene sladký). V pivnici mi vydrží aj do apríla, ale od februára už postupne stráca kvalitu. Inak tých mutácií Jonagoldu je údajne... celý příspěvek >
Pôvod jednotlivých odrôd jabloní, 5.2.2017
Jiří II: Lord Lambourne = James Grieve x Worcesterská parména. Takže L.L. je skôr "potomok zakladateľ ", aj za ním stojí J.G. Samotný J.G. má pôvod nie úplne jasný (foto). IH
TreeGuard, 19.1.2017 Obsahuje fotku
Viktor: No, ono to záleží aj od toho čo človek robí, s tou motykou to nie je až taká zábava 😉...Dnes som si vybehol na bicykli - síce mínus 5, ale slnko, bezvetrie a suchá cesta (a okolo nej haldy snehu) - viď fotka. Paráda! Po 15 minútach... celý příspěvek >
Hrušeň Dicolor, 30.12.2016
Pre PP: Čo tak oživiť to nejmilejší káčátko a predsa len tú Armidu u Vás vyskúšať? Keď Ste si ju vytipovali tak by bola škoda to neskúsiť, aspoň mne by to "vcházelo do snů". Skúsenosti z iných záhrad sú neprenosné, aj keď do úvahy ich treba brať.... celý příspěvek >
Hrušeň Dicolor, 30.12.2016
"...po pár týdnech přijdu...". Čo tak chodiť do sklepa "častejc"? 😃 (ja viem, bolo to myslené obrazne). Ale na základe toho, že je niekde nepestovateľná (čomu verím) by som ešte netvrdil že je < prekonaná >. IH
Hrušeň Dicolor, 30.12.2016
Madam Verté je "Pani Hruška" excelentnej chuti. Bohužiaľ mi odišla na bakteriálnu spálu (Erwinia amylovora), takže naozaj nešlo o "běžně se vyskytující" chorobu... U mňa to hnitie jadrovníka nebolo. Hromadné dozrievanie je u hrušiek skôr pravidlom,... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika