Příspěvky uživatele - 234.103

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Asimina Triloba, 30.8.2017
Teta Jana: U nás už plody Asiminky dozrievajú. Nechávam ich spadnúť na zem, to je jasný znak zrelosti. Na fotkách je dávka za posledných 24 hod. Je dobré, že plody dozrievajú postupne (aj dobrého naraz veľa škodí). Veľkosť je rovnaká ako pred rokom,... celý příspěvek >
Melouny 2017, 9.8.2017 Obsahuje fotku
Dnes som odtrhol prvy melon cerveny
Napadnutá hruška, 6.8.2017
Ako chemickú ochranu je možné vykonať teraz postrek niektorým akaricídom (napr. Vertimec 018 EC). Ako prevencia výskytu roztočcov (svilušek) sa odporúča skoro na jar - ešte pred pučaním alebo na jeho začiatku - postrek prípravkom s obsahom síry... celý příspěvek >
Výchovný rez - pomoc začiatočníkom, 22.3.2017
Záleží aj od toho aká je to odroda. Ale 20cm prírastky za rok nie sú dlhé, to by som neskracoval vôbec. Ten postup na vnútorné očko a potom na prevod na nižší prírastok je DSR (dvojstupňový sektorový rez), používa sa najmä na "otvorenie" koruny pri... celý příspěvek >
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatka a obaleč na jádrovinách 2015, 22.3.2017
Ja som dal dnes predjarný postrek (MeroStefes + Karate), bolo ideálne počasie, teplo a úplné bezvetrie. IH
Jablko Karmen, 21.3.2017
Pre dr.Vysloužila: Na tej 1.fotke nie je poradie v súťaži, je to len výsek z abecedného poradia odrôd z tej nemeckej práce (viď vlákno "Pôvod jednotlivých odrôd jabloní"), použil som to len ako demonštráciu rodičovských odrôd Karmen. Takže Juno nič... celý příspěvek >
Jablko Karmen, 21.3.2017
Karmen - kríženec Lord Lanbourne x Linda. V r.2014 sa umiestnila na 7.mieste v celoslovenskej súťaži o najkrajšie jablko (foto 4). IH
Nové odolné marhulky na PPV, 21.3.2017
Nejaké info o novších odrodách čerešní, marhúľ a sliviek (foto). IH
Staré odrůdy, 28.1.2017
Treba si naštudovať kedy Wiliamsova, Konferencia,Boscova a Lucasova vznikli respektíve kedy boli objavené.
Margaryta, 28.11.2016
Je možné, že Margaryta a Marillatova "jedno a totéž jest". IH
Skladovanie domáceho červeného vína, 5.10.2016
Ako skúsený vin... ehm, milovník vína - pridávam svoj názor, za ktorým si teda fest stojím (!). Viď foto. IH
Určení odrůdy jabloně, 5.10.2016 Obsahuje fotku
Neviem aké je to jablko, len malá poznámka k úskaliam určovania odrôd podľa ich vzhľadu. Konkrétne na hruškách: Na 1.fotke to vyzerá ako Williamsova, na 2.fotke ako nevyfarbená Clappova. A na 3.fotke vidno že ide o hrušky z jednej úrody jedného... celý příspěvek >
Gabrovská se Bulharům povedla, 11.9.2016
Pán Miloš aký je rozdiel v dozrievaní Gabrovskej a Topfive? Koľko je to asi dní?     Jano
Strepet, 9.9.2016
Pán Milan ako hodnotíte tento rok marhuľu Strepet vo vašej oblasti? Mali ste nejaké plody?     Jano 
Domácí švestka a Domácí velkoplodá, 17.10.2015
Prečitajte si vlákno Pozdní slivoň Presenta.Keby som ja býval v 450 m.n.m.tak by som si ju určite nezasadil. Jano
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika