Příspěvky uživatele - 153.34

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Fleky na listech okurek, 8.6.2017 Obsahuje fotku
Dobrý den, moc prosím o radu, na okurkách se mi v polykarbonátovém skleníku objevují fleky na listech. prosím o radu co to je a co s tím. moc děkuji za rady a reakce
Průsaková hadice ve skleníku, 27.2.2017
Dávám dotaz do správné rubriky a ptám se: Dobrý den, prosím o radu, máte někdo prosím zkušenosti se zavlažováním průsakovou hadicí ve skleníku na ředkvičky, papriky, rajčata, okurky. Prosím jakou máte délku hadice, průměr hadice (pokud víte) a jaký... celý příspěvek >
Průsaková hadice ve skleníku, 27.2.2017
Moc děkuji dobrý nápad, ale do skleníku 2x8 metrů by těch kanystrů bylo moc, mě by zajímalo jestli má někdo tohle nebo něco podobného: Průsaková hadice for_q
Seco Starjet - vyplatí se 4x4?, 26.2.2017
Rider ale vyjde na jiné peníze, do teď jsem měl Husqvarnu cth 150, 15 koní dvouválec, ale výkonově to bylo hodně na hraně, něco už motor a hlavně převodovka neutáhla. A kupodivu roky ježdění v náklonech nad doporučení výrobce traktoru a nic se... celý příspěvek >
Průsaková hadice ve skleníku, 26.2.2017
Dobrý den, prpsím o radu, máte někdo prosím zkušenosti se zavlažováním průsakovou hadicí ve skleníku na ředkvičky, papriky, rajčata, okurky. Prosím jakou máte délku hadice, průměr hadice (pokud víte) a jaký máte tlak vody. moc děkuji Jirka
Seco Starjet - vyplatí se 4x4?, 2.12.2016
Moc děkuji, vzhledem k ceně jsem se rozhodl pro P4, s motorem Vanguard 23 koní (atipický výkon motoru v tomto traktoru, ale u dobrého prodejce nebyl problém ho objednat) a na off road pneumatikách, tak na jaře uvidím, jak to s tímto traktorem... celý příspěvek >
Seco Starjet - vyplatí se 4x4?, 30.9.2016
DObrý den, zajímalo by mě co jste nakonec koupil, a jak jste spokojený.  Rrozhoduji se stejně jako vy, mám sklony i přes 30stupňů, velikost zahrady cca 15000metrů, popřípadě prosím i o reakce někoho jiného, kdo má již traktor SECO P4, nebo P6... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika