Příspěvky uživatele - 91.114

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Mladá hrušeň napadená škůdcem či chorobou...?, 12.5.2015
Dobrý den Lído, děkuji Vám za názor. Na podzim jsme neseřezávali žádný ze stromů, vše až na jaře, ostatní stromky ale prosperují dobře. Úvazky tam jsou, protože postranní větve přirozeně rostou pod hodně ostrým úhlem (cca 30st., možná i méně). Nebo... celý příspěvek >
Mladá hrušeň napadená škůdcem či chorobou...?, 11.5.2015
Dobrý večer, děkuji Vám za radu, zítra vše koupím a pokusíme se hrušku zachránit...
Mladá hrušeň napadená škůdcem či chorobou...?, 11.5.2015 Obsahuje fotku
Dobrý den, chtěla bych požádat zde přítomné zkušené zahrádkáře o radu. Na podzim jsme zasadili hrušeň (Bohemica). Nyní na jaře začala oproti jiným ovocným stromům pozdě obrážet a listy jsou celé pokroucené a začaly se na nich objevovat i černé skvrny... celý příspěvek >
Tvarování třešně, 4.11.2014
Děkuji za reakci.  Do země půjde zítra... Jinak špičák je přibližně 1,6m vysoký, pupeny začínají asi 40cm nad roubem.  Mám jej zkrátit ještě nyní po výsadbě, nebo až na jaře či v létě...?   Předem děkuji za další instrukce :-).... celý příspěvek >
Tvarování třešně, 4.11.2014
Dobrý den, chtěla bych zde požádat zkušené pěstitele o radu. Jsem zatím naprostý laik, zahradnice- začátečník :-).    Objednala jsem si přes e-shop třešeň Sweet Early na podnoži Gizela 5.  Přišel pouze "klacek" (terminál) bez... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika