Příspěvky uživatele - 240.118

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Japonské brambory - Stachys Sieboldii, 17.2.2017
Zjistil jsem to na těchto stránkách: http://www.paukertova.cz/view.php?cisloclanku=2009120002 s permakulturou mám společné jen to, že jsem o ní dostal knížku. A tam je tato zajímavá exotická rostlina popsaná. Kdybyste poradil kde se dá sehnat budu... celý příspěvek >
Plané růže - kde je koupit?, 17.2.2017 Obsahuje fotku
Botanická růže Rosa multiflora je divoká růže která pochází z Japonska a Číny. Množí se tak snadno že to zvládne i laik, stačilo by koupit jeden keřík a pak si z něj z odkopků nebo řízků namnožit další. Je velice odolná proti nemocem, suchu, přímému... celý příspěvek >
Japonské brambory - Stachys Sieboldii, 16.2.2017
Je to zdravá mrazuvzdorná, díky hlízám vytrvalá rostlina, která dokáže ze 100g hlíz vyprodukovat až 250kg. Někdy se objevuje v soběstačných permakulturních zahradách, ale v česku asi ještě ne. Kdyby o ní někdo věděl, budu rád.
Plané růže - kde je koupit?, 16.2.2017 Obsahuje fotku
Rosa multiflora se dá koupit zde: Zahradnictví flos ARBOCOM, s.r.o. - zahradnictví Vrčeň u Nepomuka
Japonské brambory - Stachys Sieboldii, 16.2.2017 Obsahuje fotku
Dobrý den, dokázal by někdo poradit kde sehnat tuto rostlinu? Nmůžu ji nikde sehnat, děkuji.
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika