Příspěvky uživatele - 248.237

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rajčata ve stavebních vědrech, 7.2.2017
Na dně černých stavebních věder najdete označení materiálu PE (polyetylen). Někdy s předponou/příponou HD/LD. Ta značí způsob výroby polymeru vysokotlaký/nízkotlaký a tím následnou strukturu krystalický/amorfní. Polyetylen je inertní materiál složený... celý příspěvek >
Sloní česnek, 20.1.2017
Elefantenknoblauch (allium ampeloprasum) balený firmou Kiepenkerl koupíte na jaře mezi cibulovinami v Hornbachu.  Stroužky vydrží uskladněné do léta následujícího roku, ale ve srovnání s kuchyňským česnekem je jeho chuť mizerná.
Je to sadbový česnek?, 20.1.2017
Letos jsem vysazovala 27 odrůd ozimého česneku, mezi nimi i 8 odrůd ing Kozáka zakoupených v dárkovém - testovacím balení po jedné palici. Mezi nimi byl i Záhorský II,  drobnější bílý nepaličák s větším množstvím malých stroužků přesně, jak je... celý příspěvek >
Margaryta, 1.12.2016
Nemohl byste mít Guyotovu? Doba zrání, zakrslý růst i vzhled by snad odpovídaly a na Prodeji stromků ji vedou.
Roubování nazeleno, 18.6.2016
Dobrý den, včera se zlomilo torzo prvorepublikové meruňky v zahradě mého bratra. Chystala jsem se ji letos v srpnu naočkovat na myrobalán a na podzim koupila a zasadila pár podnoží. (u kořenového krčku mají cca 1 - 1,5cm). Vyklíčilo mi i pár meruněk... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika