Příspěvky uživatele - 120.116

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Řez asi dvouleté broskvoně, 12.4.2015 Obsahuje fotku
Můj známý, občas zde diskutující pan Wendy, hnojí broskvoně výhradně na list. Tekuté NPK plus Lignohumát - nevím, jak často. Mám tu pár dnešních fotek, stromky 4 roky po výsadbě, odrůda ROYAL GEM na podnoži GF 677. Jsou teď těsně před řezem a tak... celý příspěvek >
Jak na kunovite selmy? zerou vajicka i slepice, 22.6.2013
Dobrý den.Nevěšte hlavu, příteli.Kuna je sice velmi inteligentní, ale bohužel k její smůle i velmi lekavá.Zkrátka vyžaduje pro svou práci klid.Stačí ji párkrát vylekat a už k Vám nepřijde.Osvědčený způsob je instalace pohybového čidla do návštěvního... celý příspěvek >
Jarní cibulovina podobná hyacintu, 13.6.2013
Ano, často kvete už v březnu. Asi to bude opravdu ten hyacintovec; ještě jednou děkuji všem za rady. Juda
Jarní cibulovina podobná hyacintu, 11.6.2013 Obsahuje fotku
Zdravím, zajímal by mě název jarní cibuloviny na obrázku. Kvete o něco dříve než hyacint (asi o 14 dní). Děkuji za odpovědi.
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika