Příspěvky uživatele - 234.32

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Výsledky organoleptického hodnocení jablek Lysice 2016, 13.1.2017
Camspur (Red Chief) som sadil iba na jeseň 2014, takže by som nerád nejako predbiehal s osobnými skúsenosťami. Zdá sa že rast nebude až tak slabý, skôr je to "spurtypová" odroda v zmysle bohatej tvorby krátkeho plodonosného obrastu. Mala by skoro... celý příspěvek >
Výsledky organoleptického hodnocení jablek Lysice 2016, 13.1.2017
Pre Petra z P.: Camspur je len jedna z viacerých mutácií Red Delicious-u, poznáte ho zrejme pod synonymom Red Chief. Jedno z tých "fádne sladkých" jabĺk 😉, z rovnakého súdka ako Red Cup (ten sa trochu líši tvarom a tmavšou farbou). Piros je... celý příspěvek >
Karneval, 7.12.2016 Obsahuje fotku
Degustácia Karnevalu (pre 92.12). V októbri Ste sa pýtali na Karneval, dnes som ochutnal prvýkrát tohtoročné plody. Som degustátor-amatér, takže aj môj popis bude amatérsky. Plody sú stredne veľké, tento rok krajšie vyfarbené než vlani. Šupka stredne... celý příspěvek >
Kdy postřik proti kadeřavosti?, 21.11.2016
Vraví sa, že zvyk je železná košeľa. Ja ten neskorojesenný postrek Kuprikolom robím, aj keď akosi tak tuším že nie je nutný, resp. že neprináša nejaký benefit navyše. Myslím že taký realistický názor či postup je popísaný v texte na fotkách. IH
Topfive, 22.8.2016
Aký je rozdiel v dozrievaní medzi Topfive a Toptaste pán Milan? Zrejú tieto odrody súčasne?    Jano
Prvni sázení - broskev či nektarinku?, 23.6.2016
Paní Lído, s postrekmi broskýň a nektariniek to robím presne ako Vy. Tento postup považujem v mojich podmienkach za najvhodnejší. To že Kuprikol už nebude ma prekvapuje. Sú ale jeho generiká vyrábané inými firmami, tak nám tú meď s cenou zlata snáď... celý příspěvek >
Identifikace brouka - Wiliamsova hrušeň, 23.6.2016
Slovenský názov je Snehuľčík obyčajný (Cantharis rustica). Skutočne žerie vošky.Takže je osožný, nezabíjať. Škoda že nie je "hrdzožrút". IH
Roubování, 23.6.2016
Asi máte pravdu, tiež som nezaregistroval že by podnož nejako vplývala na chuť jabĺk. Možno si tú Jonatánku z detstva idealizujem spomienkovým optimizmom. Veď preto sa s ňou trápim aj v terajšej dobe. :-) IH
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika