Příspěvky uživatele - 50.98

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Skalničky - jižní svah, plné slunce, 23.6.2011
Dobrý den, chtěl bych poprosit o radu ohledně osázení skalky. Potřeboval bych vědět, jaké skalničky použít k osázení jižního svahu, který je zcela vystaven slunci. Nevím pH půdy, ale použity jsou vápencové kameny, takže předpokládám, že postupem času... celý příspěvek >
Ibišek - neotevřená poupata padají, 16.6.2011
Sice nejsem odborník, ale když píšete, že ho máte teprve měsíc, možná (!!!) by to mohlo být i tím, že je mladý, nebo ještě "slabý" na to, aby udržel květy, a tak se jich sám zbaví a šetří energii pro růst.
O jaký druh křídlatek se jedná?, 16.6.2011
Ale copak je tohle češtinářský web? :D: D
Klematis, 16.5.2011
Děkuji za radu. Ano, některé listy jsou dohněda. Nejspíše to bude ono. hned večer se na to vrhnu. Díky moc, snad ho ještě zachráním! :-)
Klematis, 16.5.2011 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosím o rychlou radu. Pěstuji plamének ´Multi blue´. Letos poprvé vyrazilo větší množství poupat, a tak jsem se těšil, že konečně budu mít na plotě parádu. Ale bohužel přišel šok. Polovina rostliny roste normálně, zatímco druhá polovina z... celý příspěvek >
Hledání názvu, 11.5.2011
A nemohla by být č. 8 čemeřice?
Phalenopsis - chyba?, 11.4.2011
A pokud jim svědčí pokles nočních teplot, jak jsem pochopil, daly by se i letnit? Vím, že u dendrobií to možné je, ale u phalenopsisu jsem se s tím ještě nesetkal.
Ibišek syrský - jak na něj?, 23.3.2011
My máme ibišky u babičky již řadu let. Nutno uznat, že nevím, o jaké jde kultivary, ale pokud jde o náročnost, nebo nenáročnost, zařadil bych je někde mezi "extra nenáročné" a "téměř plevel". Když býval ibišek jeden, problém nebyl, ale jakmile se... celý příspěvek >
Letnění Dendrobia, 21.3.2011
Dobrý den, chtěl jsem požádat o radu. Doslechl jsem se, že je možné letnit dendrobium, tak jsem se chtěl zeptat, jakým způsobem, kdy jej můžu vynést ven, na jaké stanoviště, a podobné rady jak na to. Děkuji.
Phalenopsis - chyba?, 21.3.2011
Dobrý den, již třetím rokem pěstuji phalenopsisy, ale letos "mám problém". Letos ani jeden nekvetl, ale pouze vyrašily nové listy. Je to v pořádku (potřebují si odpočinout), nebo jsem někde udělal chybu?
Kopretinovec - zimování, 21.2.2011 Obsahuje fotku
Nedalo mi to a rostlinu jsem seříznul a teď jen čekám, co se stane. jen doufám, že pojem hluboký řez je vyraz pro téměř likvidační zákrok. popíšu v obrázku, který jsem si dovolil umělecky ztvárnit v malování. po shlédnutí obrázku a jeho popisu, mám... celý příspěvek >
Zná někdo rostlinu?, 17.2.2011 Obsahuje fotku
Zdravím p. Václave, Před několika lety jsem rovněž dostal dva kusy této rostliny, a rovněž s tím, že je to nějaké primulka. Upřímně, nikdy jsem se po tom nepídil, ale proč vlastně píši. S dovolením bych rozšířil váš dotaz o podotázku. Jak jsem... celý příspěvek >
Jaký dlouho kvetoucí keř před dům?, 16.2.2011
Já bych se taky připojil k syrskému ibišku. Jednotlivé květy sice vydrží jen krátce, ale jejich násada je taková, že keř sám o sobě kvete skoro celé léto. Dá se sehnat v růžové, fialové a bílé barvě a to jak s plnými, tak i jednoduchými květy. navíc... celý příspěvek >
Dendrobium nobile - Stromobytec vznešený, 13.2.2011
Sice nejsem odborník a dendrobium mám jen rok, ale taky jsem se zajímal, jak pěstovat. To, že vám žloutnou a opadávají listy je normální. Staré pahlízy je shazují. Jak jste se již mohla dočíst v předešlých příspěvcích, jde o orchidej, která... celý příspěvek >
Anturie - jak rozeznat druh, 7.2.2011
dekuji za rady :)
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika