Příspěvky uživatele - 59.223

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ptáčci v krmítku, 30.11.2016
Dobrý den. Řeším záhadu. Letos poprvé jsme do zahrady umístili krmítko pro ptáčky. Protože nemáme žádný strom, připevnili jsme jej na jeden a půl metru vysokou tyč a zasadili do otvoru pro sušák na prádlo. Asi před čtrnácti dny jsem nasypala koupené... celý příspěvek >
Jak poznat zralé Hokkaido?, 20.7.2016
Děkuji všem za radu. Stopky jsou zatím zelené, tak ještě počkám. Alka
Jak poznat zralé Hokkaido?, 18.7.2016
Prosím o radu. Letos poprvé jsem zasadila dýni Hokkaido. Krásně roste, plody jsou oranžové a veliké v průměru asi 15 cm. Nevím, jak poznám, kdy můžu dýni utrhnout. Předem děkuji za informaci. Alka
Pepino Gold - kroucení listů, 8.6.2016
Dobrý den. Nevíte někdo, proč se kroutí listy Pepina? Mám ho celý den na slunci, tak mě napadlo, že se chrání. Ale je to rostlina, která má být na slunci. A také nevím, jestli zaštipovat jako rajčata nebo nechat rozvětvit. Zatím je ve vzpřímeném... celý příspěvek >
Rezavé puchýřky na popínavém muškátu, 7.6.2016
Děkuji za oba názory. Zaléváním to nebude, to si pozorně hlídám. Znovu jsem prozkoumala ty puchýřky na spodní straně listu a mám pocit, že jsou mokvavé. Ale žádný brouček nebo něco "živého" jsem neviděla. Ještě chvíli počkám a uvidím, jestli se to... celý příspěvek >
Rezavé puchýřky na popínavém muškátu, 6.6.2016
Dobrý den. Objevila jsem na listech muškátů malinké rezavé tečky a ze spodu to dělá jakoby puchýřky. Může mi někdo poradit, co to je a čím to ošetřit? Konečně začaly krásně kvést a nerada bych o ně přišla. Děkuji za radu, Alka
Žloutnutí listů maliníku, 5.5.2016
Petře, děkuji za odpověď. Ano, vypadá to tak. Uvidím, co z toho bude. Vedle vyráží už nové výhonky, snad budou nepoškozené. Mrazy už nemají být. Přeji krásné slunné dny. Alena
Žloutnutí listů maliníku, 5.5.2016
Špatně jste to přečetl(a). Hnojila jsem v DUBNU, množstvím podle návodu na metr čtvereční. Hnojím tak už léta i jiné rostliny a nikdy se to nestalo. Jinak děkuji za odpověď.
Žloutnutí listů maliníku, 4.5.2016
Dobrý den. Na podzim jsem zasadila zakoupený maliník. Krásně obrazil, ale nyní začaly listy žloutnout. Trochu jsem ho v dubnu pohnojila Cereritem pro drobné ovoce. Je možné, že je to ten důvod? Mšice nebo něco podobného jsem na listech nenašla.... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika