Příspěvky uživatele - 211.38

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kolik soli na lák na uzené?, 29.3.2014
Osobně bych nikam nespěchal, když naložím např.sele na gril jen na týden, není tak lahodné jako to co bylo naloženo týdny dva, tak asi tak.Prostě pokud se maso nema tendenci kazit, raději jej nechám naloženo déle, je pak křehčí.Na to jestli jsem... celý příspěvek >
Chov krůt, 26.3.2014
Vzal jsem si loni také pět brojlerových krůt, musím říci, že mě velice zklamaly.Chovali jsme před roky klasické bronzové, ale to bylo úpně o něčem jiném.Brojleři jsou naprosto tupá zvířata, bez viditelné snahy pást se, tak byla věčně na dvorku a... celý příspěvek >
Pěstování dýně (hokaido), 26.3.2014
Jeden rok jsem téměř neměl šanci vypěstovat a zachovat jak dýni, tak cuketu, slimáci škodili na každém kroku.Jinak obojí pěstuji zásadně na kompostu s výtečnými výsledky.
Jaky plot do vybehu pro vietnamske prase, 26.3.2014 Obsahuje fotku
Ta kari zakopnutá, bude asi nejjistější.
Opravy a údržba malotraktoru TZ 4K 14, 23.3.2014
TZ4K14 má doudobý vzduchem chlazený diesel motor, mazání zajišťuje pístkové čerpadlo, které tlačí olej na mazací místa, část oleje je zespodu klikové skříně vráceno, zbytek je ztrátový (mazání pístu u výfukového kanálu),tudíš odkap oleje je normální... celý příspěvek >
I toto je Mountfield, 21.3.2014
Minulý víkend super 50% sleva na vše, ceny u výrobků zdvojnásobeny a škrtnuty, aby si to ti (dobráci) mohli konečně koupit se slevou, většina spotřebáku, jakým jsou např. řetězy na pily bohužel nebyla skladem, tak by mě jen zajímalo, kdo vlastně... celý příspěvek >
Vietnamské prase - zkušenosti, 20.3.2014 Obsahuje fotku
No pokud jste měli nevykastrované kanečky, není čemu se divit.Jinak netuším co by mělo být po moči v mase cítit. Je to delikatesa,která zkrášluje pobyt venku při grilování a rožnění (chutné a jemné maso).
Co na zahrádku?, 11.3.2014 Obsahuje fotku
Tak, tak, zahrádku použít jako výběh, a krmit z pole (stačila by rozhodně jen polovina pozemku).
Co na mech, 10.3.2014
Kdyby jste pozorně četl tazatelčin příspěvek, věděl by jste, že ji nakonec nezbývá než to co ironicky radíte.Kolem dokola místa kde se daří mechu, a pak její teráska na kterou si najivně koupila (super zem na trávník).Zapoměla ovšem na kyselý déšť a... celý příspěvek >
Motorová pila Oleo-mac, 10.3.2014
Tak tohle je podle mne pěkná smyšlenka, nikde tu není zmíněn typ pily (když je tak slabá) a že bych byl takový hlupák a dal někomu čtyři kila za práci kterou neodvedl?Po pravdě řečeno si myslím, být vámi hledám chybu u sebe.Těch pilek od OM mi pár... celý příspěvek >
Co na mech, 9.3.2014
Děkuji, že jste nepřímo odpověděl panu PP. (PE, 550),pokud vytvořím podmínky pouze pro pěstované rostliny, omezím tím výskyt rostlin nežádoucích.
Co na mech, 8.3.2014
Ne, pochopili,je zde jasně řečeno, že mech je přirozená součást přírody, jít proti ní je hlopost, nebo jste to ještě nepochopili, že tu byla dříve jak naše hloupé nápady. Těm, kterým toto už došlo se snaží s přírodou sžít (tedy dělat vše tak, aby... celý příspěvek >
Naložení uzeného masa, 8.3.2014
Za sebe, maso pouze zaliji lákem, nic neslévám, problémy s kazícím se lákem nejsou.Maso mám vždy ve studeném sklepě.Sbírám pouze (šum),co se na láku utvoří (je to takový mastnošedivý potah),který je nutno odstranit.Stačí shrnout pomocí tvrdšího... celý příspěvek >
Jaký řetěz koupit na Dolmar, 4.3.2014
To je téměř směšné, bát se (hobinky),která je ráda že řeže, a řešit u ní zpětný vrh.Co chcete potom dělat s pilou nad 3,5 kw a lištou delší jak 20 palců, tam je to o zpětném vrhu, který ruce neberou. Řetěz si kupte někde až k tomu bude... celý příspěvek >
Jaký řetěz koupit na Dolmar, 3.3.2014
91VXL Oregon 3/8"  1.3 mm, lepší budete ztěží hledat, tady není co řešit i co se týká ceny.Když známý servisák pořídil první roli metráže, vydržela 14 dní, bral jej každý komu šel na pilu, když zjistil jak řeže.Odskoušen osobně na pilách Stihl... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika