Příspěvky uživatele - 146.186

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kvas ze švestek po týdnu stojí, 2.10.2016
Máte to špatně utěsněno. Změřte cukernatost. Já postupně přidávál do 120l bečky švestky, Durancie a renklódy. Pěkně to dle zátky kvasilo, dokud jsem to nemusel kvůli množství předělat do 180l bečky. Ta je původně bez těsnění ve víku. Já ho tam... celý příspěvek >
Doporučte jabloně, 1.10.2016
To je většinou problém, kde nabízí více druhů podnoží zas nemají výběr odrůd. Kubáček Střílky Školka Litenčice Školka Kyjov
Letní hruška na pálení, 1.10.2016
Děkuji za dobrou zprávu pane Fiala. Už jsem objednal.
Toptaste, 1.10.2016
Dozrávají takto pozdě pravidelně? Já mám třeba na stromě ještě Zelenou renklódu, loni byla začátkem září již sklizena. Letos přeplodila.
Slivoň Haganta, 30.9.2016
Na stromě by vydržely, nebyly ještě úplně měkké. Nejspíš kvůli suchu nebyly až tak štavnaté, ale více jak Valjevky, v chuti patrná kyselinka a výrazná sladkost. Líp to asi popsat nedovedu. 
Slivoň Haganta, 30.9.2016 Obsahuje fotku
Včera jsem "sklidil" poslední dva plody Haganty. Chuť se dá označit za vynikající, cukernatost 27Bx.
Hrušeň Bohemika, 29.9.2016
Moje první tři plody jsou tvrdé jak kámen, dnes jsem je chtěl utrhnout, ale ještě jsem je tam nechal.
Stanley - nejde dužnina od pecky, 28.9.2016 Obsahuje fotku
Dnes jsem zpracoval poslední plody, vepřová panenka se švestkovou omáčkou. Plody skvělé chuti, šťavnaté, spokojenost. U špičky opravdu nejde od pecky.
Co je to za nemoc ořešáku?, 25.9.2016 Obsahuje fotku
Stříkal jsem vydatně z jara Kuprikolem a následně Championem. Výsledek je žalostný.
Boscova - kráľovná hrušiek. Naozaj?, 24.9.2016
Zkoušel někdo hruškovici z Boscovi? Jaká je v porovnání s hruškovicí z Williamsovy?
Toptaste, 23.9.2016
Taky bych nechal vyset, ale jeden strom opadal začátkem září a druhý obrali nezvaní návštěvníci. Už koncem srpna měly TopTasty 29Bx. Kvas z tak cukernatých plodů už chce speciální postup založení. Co poradí odborníci, aby ještě v lednu neměl kvas... celý příspěvek >
Topfive, 22.9.2016 Obsahuje fotku
Mám TopTasty z Bojkovic a zrají tak týden po Hanitě, tj. Koncem srpna byly už obrané. Cukernatost ne úplně přezrálých plodů byla 29Bx. Ale přeplozená Tipala byla na stromě ještě minulý týden, než sem ji vyhodil na odpad a rovněž přeplozenou zelenou... celý příspěvek >
Slivoň Haganta, 16.9.2016
Plody už trochu měknou, ale moc k jídlu stále nejsou.
Williamsova - ten pravý požitek pro chuťové buňky, 13.9.2016
Sadil jsem je zároveň, ale červená je narostená mnohem větší. Plody zelené jsou opravdu o něco chutnější.
Letní hruška na pálení, 13.9.2016
Tak stopky z hrušek odstraňuje skoro každý a odstranění jádřince u menšího množství ovoce taky netrvá moc dlouho. I když u hrušek ten jádřinec asi tak nevadí jako u jablek. Pokud někdo pravidelně zpracovává několik metráků jablek nebo hrušek, asi se... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika