Příspěvky uživatele - 161.166

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Elektricky zahradny rosic, 4.1.2017
Rosič na 230 V samozřejmě vyrobit jde, ale obávám se, že by ho koupil tak jeden ze sta zájemců o rosič, takže se to nikomu nevyplatí vyrábět. Navíc pohon na 230 V by vyžadoval regulaci otáček a to všechno by muselo vyhovovat bezpečnostním předpisům... celý příspěvek >
Hecht 7100, 12.12.2016
Je to tak. Mám Agzat s dif. na orbu a tažení, Vari na rotavátorování, ale kdybych si musel vybrat, vzal bych Vari pro větší univerzálnost.
Hecht 7100, 12.12.2016
No jo, ale v tomto vlákně se mluví o dvou typech volnoběžek. U Vari je klasická, ale u Hechtu je "falešná", kdy se kolo otočí zhruba o 3/4 otáčky než se zasekne o doraz. A právě tato volnoběžka je pro jízdu s vlekem peklo. Při zatáčení nevíte, kdy se... celý příspěvek >
Teče mi olej ze Stihlu, 11.12.2016
Já jsem kdysi dal na mazání řetězu nějaký velmi řdký motorový olej, co patří do auta. Pod pilou byla pořád loužička. Pak jsem tam dal M6 a bylo po problému.
Kultivátor MS 06.1 - Mountfield, 29.10.2016
Odpověď sice na 3,5 roků starý dotaz, ale obsahově s ní souhlasím.
Když kočky chodí vyměšovat do zahrádky, 29.8.2016
no tak zatím to vypadá jako perfektní řešení :-D pokopu, hned poliju... zatím dobrý. díky!!!
Když kočky chodí vyměšovat do zahrádky, 21.8.2016
ten postřikovač je taky zajímavý... díky!!!
Když kočky chodí vyměšovat do zahrádky, 21.8.2016
to mě nenapadlo, zní to dobře... do mokrýho by nemuseli lozit :-D díky
Když kočky chodí vyměšovat do zahrádky, 20.8.2016
káva mě nenapadla, už jsem to posypávala pepřem, zkusím, děkuju, záchod jsme tam nějakou dobu měli, a ráno tam bylo fakt snad 10 nových kusů, to naši dva nemohli zvládnout... ale asi nám ani nic jiného nezbude než to udělat znovu :-(
Když kočky chodí vyměšovat do zahrádky, 20.8.2016
no to by je asi odradilo, ale mám malé děti, které mi pomáhají kopat - to by nedopadlo dobře, a navíc na zahrádce před domem by to asi vypadalo hrozně :-(ale na té zadní to zkusím :-)
Když kočky chodí vyměšovat do zahrádky, 20.8.2016
no to by se mi líbilo, bohužel zbytek domácnosti moje nadšení nesdílí :-(ale děkuju :-D
Když kočky chodí vyměšovat do zahrádky, 20.8.2016
Dobrý den, prosím vás, můžete mi někdo poradit? máme dva kocoury, kteří byli původně doma, ale časem se naučili chodit ven. Kadí i čůrají mi do zahrádky, kde mám kytky i ovoce a zeleninu. Problém je, že už tam nechodí jen oni, ale přijde mi, že snad... celý příspěvek >
Žloutnutí listů vlčího bobu, 19.5.2016
děkuji, hned jsem ji zalila :) napadlo mě to také, ale ostatní kytky nevadnou... potřebuje teda vydatnější zálivku než ostatní?
Žloutnutí listů vlčího bobu, 19.5.2016 Obsahuje fotku
Dobrý den, pěkně prosím o radu... polovina keříku vlčího bobu začala žloutnout a nové květy a listy jakoby vadnou... moc děkuji
Dakr Proton vs.Vari Agatha, 17.4.2016
Je potřeba vědět, jaké otáčky při konkrétním motoru jsou na sekačce nastavené a jaký je je průběh kroutícího motoru. Jinak diskuze o výkonech je o ničem.
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika