Příspěvky uživatele - 96.35

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Spirála na rajčata a okurky, 15.6.2017
Nemáte někdo zkušenosti se spirálami na papriky, popř. foto? Mám dva krátké řádečky (2x10 ks) paprik. Na konci řádku zatluču kolíky a natáhnu provázky sem a tam, mezi nimi jsou papriky, ale není to nic moc. Dík.
Papriky nerostou a jsou žluté, 28.5.2017
Nebyla sadba přelitá? Koukněte na kořeny, v jakém jsou stavu. Jestli nejsou hyn.
Zapomenutý kvas ze švestek, 28.5.2017
Děkuji pane Honzo, přes léto můžeme bohužel zajistit tak kolem 20 st. míň to nejde.  Může být? Marcela
Zapomenutý kvas ze švestek, 28.5.2017
Dobrý den, tak jsme naložili asi 60 kg švestek. Nějak jsme pozapomněli odvézt ho včas do palírny a ta zatím ukončila provoz. Na podzim byl kvas vykvašený, byl uskladnění v chladnu bez přístupu vzduchu. Na povrchu není žádný kříst ani „koláč“... celý příspěvek >
Kopr, 14.5.2017
Dá se kopr vysít na pozemek čerstvě pohnojený hnojem?
Kanadské borůvky - pěstování, 11.5.2017
Koukněte na kořeny, Buď vody málo a uschla, nebo přemokřeno  (malý kořenový bal) a kořeny odešly. Nejspíš to má holka za sebou.
Co mi užírá papriky?, 16.4.2017
Chabé kořeny a moc vody, možná. Taky se mi to stalo.
Cibule - sadba?, 5.3.2017
U těch pár pórků, co každoročně sázíme, zakracujeme při výsadbě kořínky a nať asi o polovinu co pamatuji. Podle mně se sníží u listů výparná plocha, rostlinky se lépe „chytnou“ a kořeny jsou mohutnější. Sázím do rigolů asi 10cm hlubokých, postupným... celý příspěvek >
Cibule - sadba?, 18.2.2017
Poroste cibule z předpěstované sadby, tak jako pórek? Tj. vyseju, pak zkrátím kořínky a nať a vysadím.
Asimina Triloba, 12.10.2016
To Vám teda závidím (ale přeju!), že máte tak velké plody. Loni v tom suchu jsem měla pár kousků velkých, či spíš malých, jako blůmy. Letos trochu vody spadlo, taky žádná sláva, ale dost jsem zalévala a pořád to jsou takový chcípáčci. A to mají mít... celý příspěvek >
Asimina Triloba, 11.10.2016 Obsahuje fotku
Tak jsem sklidila asi půlku úrody, lehounce naměklé, délka cca 10 cm, váha kolem 14 dkg. Zbytek je ještě tvrdý jako broky. Polovině rodiny chutnají, polovině ne.
Pěstování kukuřice cukrové, 23.8.2016
Dík za info.
Pěstování kukuřice cukrové, 21.8.2016
No, to teda moc ne. Pěstování je nejspíš jen pro radost, než pro větší užitek. Sklízejí se v tzv.mléčné zralosti? Dlouhé podle fota jsou asi kolem 20cm?
Pěstování kukuřice cukrové, 21.8.2016
Kolik kukuřic se sklidí z jedné rostliny?
Asimina Triloba, 17.8.2016 Obsahuje fotku
Taky snad budu mít nějakou slušnější úrodu. Letos žádný štěteček, ale kousínky masa a vypadá, že to pomohlo. Plodů je kolem pětadvaceti, po jednom až čtyřech v trsu. Dokonce i pětiletý semenáč, který mořím v květináči má čtveřici plodů. Loni těch pár... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika