Příspěvky uživatele - 147.207

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Japonská vrbička - množení, 11.5.2014
Dnes mi moje známá řekla, že vypěstovat stromek japonské vrby z prutu odebraného z naroubované koruny (= větviček při pravidelném stříhání) nelze... nechápu proč, a tak se ptám i Vás... nevíte někdo proč je tak důležité, aby stromek měl vždy... celý příspěvek >
Japonská vrbička - množení, 9.5.2014
Všem děkuji za rady a reakce k mému dotazu... ;) Před 2 dny jsem sadil 4 letošní výhonky (zcela růžové) z této vrby po ošetření stimulátorem do vlhkého písku... udělal jsem to čistě ze zvědavosti jestli se mi poštěstí a zakoření. (nejsem si jistý... celý příspěvek >
Japonská vrbička - množení, 7.5.2014
Dobry den, chtel bych si namnozit Japonskou vrbicku sam, ale poradne nevim jakym zpusobem se to provadi... a proto se obracim na nejakeho sikovneho cloveka, ktery jiz s timto ma nejake zkusenosti, prosim...? Take by me velice zajimalo, proc je tak... celý příspěvek >
Vyčerpání vinné révy časnými výnosy, 25.3.2010
Dobrý den, zajímalo by mě, co je pravdy na tom, že by se měla vinná réva po výsadbě nejprve první 3 roky zastřihávat u země, aby se vytvořil především silný kořenový systém a nedocházelo k přetížení rostliny, a poté zapěstovat hlava révy, na které se... celý příspěvek >
Zná někdo tuto odrůdu vína?, 1.3.2010
Dobrý den, chtěl bych se také přimluvit k předešlému příspěvku - Flame seedless. Také jsem o této odrudě vína slyšel, ale charakteristiky jsem se nikde nemohl dohledat... Poradí mi někdo? Díky
Odrůda vinné révy Flame seedless, 1.3.2010
Dobrý den, zná někdo odrůdu vinné révy Flame seedless? Prosím o bližší informace. Děkuji
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika