Příspěvky uživatele - 104.6

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Totální chloroza i přes použití chelátu železa, 5.2.2015
20 ti letá broskvon na zatravněném pozemku před 5 lety začala silně žloutnout, před 3 lety jsem kvuli zastínění k ni postavil skleník každoročně vyhnojím hnojem, kořeny si pro ten hnuj došli a okamžitě polovina stromu - ta bližší ke skleníku -... celý příspěvek >
Fortune, 5.2.2015
Já bych švestky a asijské slívy neporovnával a taky to je o chuti každého z nás třeba Aprimira mě nezaujala ale menželka a tchyně si ji pochvalují.o nešvarech fortuny nevím něco opadne na zem, jestli monilie nebo vosou nabodnuté nevím - kromě... celý příspěvek >
Fortune, 4.2.2015
U mě v Ostravě dozrává první týden v srpnu, v plné zralosti je chutově vynikající v této době u nás doma merunky ani broskve nikdo nejí...
Sklizeň česneku, 18.8.2014
Výnos? - víte jestli bude stejně výnosný jako v zemi původu? Nestane se vám, že 1 kg zasázíte a 1,5 kg sklidíte? Přesně na tuto otázku bych chtěl znát odpověd, máte někdo zkušenost?
Sklizeň česneku, 18.8.2014
Dovezl jsem z Chorvatska česnek velký jako dětské pěsti, má smysl ho vysadit? Lokalita Ostravsko Vladimír.
Broskvoně a merunky jako vřetena, 8.3.2014
Asi takto
Rez broskvone na uzke vreteno po vysadbe, 13.11.2013
Připojuji se k dotazu ohledně řezu broskvoně po výsadbě na štíhlé vřeteno a v pruběhu let, Odruda Saturn placatá broskev podnož Mandžurská +Catharina podnož BSB-2.Pán Palo zminoval výhodnost pěstování ze středním terminálem prosím ho i jiné odborníky... celý příspěvek >
Podzimní termín výsadby broskvoní, 12.11.2013
Zdravím a mám dotaz, přišla mi broskvon neskutečně bohatý kořenový system s množstvím vlásečnicových kořínku to jsem ještě neviděl, samozřejmě s vyvinutou korunkou asi 3letý stromek, zasadil jsem podle pravidel a už přemýšlím co s tím na jaře utáhnou... celý příspěvek >
Placaté broskve, 18.10.2013
Koupil jsem placatou brosev Saturm, mohu pro nedostatek místa ji pěstovat ve 30Litrove plastové nádobě - výhledově pujde do země V.
Orientovaná sadba česneku, 18.10.2013
Mohu na podzim k česneku hnojit k cereritu i dolomit.vapencem.V.
Orientovaná sadba česneku, 18.10.2013
Děkuji, někde jsem se dočetl, že pěstování nepaličáku je bezproblémovější, má někdo zkušenost s francouzskou odrudou Thorador mám na mysli opakovanou vlastní sadbu, prý je nižší výnos.Vladimír
Orientovaná sadba česneku, 17.10.2013
Mohu zasadit česnek na místo osluněné ráno 3 hodiny a pak k večeru taky asi 3 hodiny a jestli ano raději paličák nebo nepaličák.Děkuji za odpověd.Vladimír
Prosím o posouzení odrůdy jablíčka, 15.10.2013
Vypadá jako moje Melodie
Rheingold? Oulinská? Kterou?, 19.8.2013
Paní Lído, Děkuji za obsáhlou radu budu se těšit na další vaše příspěvky.Vladimír
Rheingold? Oulinská? Kterou?, 17.8.2013
Dobrý Den paní Lido, mám na zahradě Oulinskou asi 6 let letos poprvé má asi 8 plodu, jakým zpusobem strom řežete, já letos zakrátil dlouhé vyhony, vyrašily boční všelijak se to kříží poradte kdy provest řez a jak strom povzbudit k plodnosti.Jsem z... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika