Příspěvky uživatele - 26.158

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Tečkaté listy jabloně, 12.7.2016
Pokud není třeba poškozená pata kmínku a vyloučily by se případné jiné houbové nebo bakteriální choroby, tak bych to viděl na deficit nějakého prvku. Zkuste použít nějaké komplexní listové hnojivo.
Bergeval, 12.7.2016
A co chuťové porovnání Bergeval vs. Bergarouge?
Plísen bramborová na rajčatech 2016, 12.7.2016
Já jsem někdy před týdnem také použil Acrobat - předpovědi byly "deštivé". Od té doby tu nespadla ani kapka.
Herman x Topfirst, 10.7.2016
Kyselé ty plody nebyly, jen mírně navinulé. Několik plodů bylo již zralých (modro-fialové, měkké) a nebyly to ty červivé.
Úroda meruněk 2016, 10.7.2016
Je to tak, pane Jiří, Karola tu kvete jako první odrůda v okolí, tak má asi s opylením trochu smůlu. A řekl bych, že plody ne moc dobře drží na stromě a rády padají.
Herman x Topfirst, 9.7.2016 Obsahuje fotku
... a dnes sklizeny první zralé plody. Chuťově mi dost připomíná Malvazinku.
Úroda meruněk 2016, 9.7.2016 Obsahuje fotku
Karola(?) sklizena - letos se opět, co do chuti, vyznamenala - věřte nebo ne, chuťově bych jí od VP nepoznal.
Herman x Topfirst, 6.7.2016 Obsahuje fotku
Herman se nám začíná vybarvovat...
Obaleč švestkový - 1. generace, 5.7.2016
Díky za info. Občas je doporučován k ošetření i proti obaleči švestkovému, i když v "oficiálních záznamech" to uvedeno není. Té nebezpečnosti k T. pyri jsem si nevšiml. Také jsem ho předloni vysadil.
Obaleč švestkový - 1. generace, 5.7.2016
Co zkusit na o.š. Spintor?
A co vaše višně?, 5.7.2016
Dobře zralá Morellenfeuer je pro přímý konzum docela dobrá.
Teska, Fenix, Harbinger, Dixired, Favorita Morettini 3, 3.7.2016 Obsahuje fotku
FM3 se vybarvila, ale velikostně je tak na úrovni větších meruněk. Zřejmě v důsledku prasklého, nehojícího se, kmínku s výtoky klejotoku.
Jabloň Julie a další, 3.7.2016 Obsahuje fotku
Zatím ne.
Zimolez - kamčatská nebo jarní borůvka, 3.7.2016
Honzo, co jste měl za odrůdy zimolezu? Neměl jste dvě stejné? Problém (ne)plodnosti tkvěl možná ve špatném opylení.
Úroda meruněk 2016, 3.7.2016 Obsahuje fotku
Lenova přežila mrazy a začíná se vybarvovat.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika