Příspěvky uživatele - 89.33

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nizka kobercova sklanicka odolna na naslap - vyplneni mezer na zaprazi, 3.3.2016
Dobrý den, je to Isotoma fluviatilis, výška 5 cm. A.
Nizka kobercova sklanicka odolna na naslap - vyplneni mezer na zaprazi, 2.3.2016 Obsahuje fotku
Dobrý den, posílám fotografii, kde je zasazena Isotoma. Napadá mě také Úrazník. Hezký večer. A.
Kávová sedlina, 2.3.2016
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda je prokázáno, že by byl kávový lógr něčím prospěšný pro rostliny. Děkuji předem za reakce. A.
Posílení cibule lilií, 13.5.2015
Dobrý den, je pravda, že když v době květu uřežu lilie, jejich cibule tak posílí a budou se tak více tvořit nové? Děkuji, J.
Identifikace rostliny, 28.3.2015 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosím, zná někdo název tohoto keře? Fotografie je dnešní. Někdy kvete i v zimě. Děkuji. A.
Jak ořezat živý plot z douglasek?, 12.3.2015 Obsahuje fotku
Dobrý den, chtěla bych poprosit o radu. V roce 2009 jsme zasadili živý plot z douglasek. Letos jej chceme poprvé ostříhat a udržovat ve výšce 2,5 m. Jakým způsobem a kdy máme douglasky zastřihnout? Děkuji předem za odpovědi. A.
Mšice na paprikách, 21.9.2014
A to mléko neredit a postrikat ty papriky?
Má smysl zachránit ořešák?, 2.9.2014
Ještě nikdy neplodil. Má teprve výšku dva metry. Tak já místo něj nasadím něco jiného. Děkuji za radu, hezký den. A.
Má smysl zachránit ořešák?, 2.9.2014 Obsahuje fotku
Dobrý den, na zahradě mám mladý ořešák, kterému se na kmeni vytvořila prasklina. Je také porostlý lišejníkem. Má cenu si jej nechat na zahradě, nebo bych připadnému skácení dříve nebo později stejně nezabránila? Děkuji, A.
Rakytník, 2.9.2014
Děkuji za odpověď. Pořídím si tedy více odrůd samic. A.
Rakytník, 1.9.2014
Dobrý den, chtěla bych si koupit rakytník, vysadit jej do svahu a svah jím zpevnit. Už mám na zahradě na jiném místě tři rostliny rakytníku -  2 samice, které plodí a jednoho samce. Chtěla bych se zeptat, zda mohu vyzkoušet vysadit několik... celý příspěvek >
Jak sundat z kachního zaludku blánu, 5.11.2013
Rozříznout ho napůl né celý jen tak, aby šel otočit vnitřkem ven. Vyndat obsah a potom z krajíčku nožem stáhnete blánu jde to dobře.
Chov krůt, 1.11.2013
Dobrý den, chtěla bych se zeptat: 1: Kolik vajíček může mít krůta pod sebou (od - do)? 2: A odebírají se stále dokud nepřestane snášet? 3: Nebo, jak uvidím, že si sedla na hnízdo mám vložit nasbíraná vejce? 4: A pak už jen hlídat, aby... celý příspěvek >
TK, TZ, MT, Holder, 31.1.2013 Obsahuje fotku
zdravim vsechny tady par fotek
Magdalenka, 13.10.2012
Roubovat neumím a neznám v okolí nikoho, kdo by uměl. NAvíc tři ze stromků nebudou pro mě. Další návrhy?
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika