Příspěvky uživatele - 66.229

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Leze česnek, 9.1.2014
mokrou??? když furt prší je tu těžká zem :(
Poraďte sekeru prosím, 9.1.2014
na chatě (bez elektřiny) mám spoustu špalků (dub, buk,olše, habr) špalky jou asi 40cm dlouhé v průměru 20-30cm a potřebuji je štípat do krbu jsou samý suk a už jsem zničil 3 topůrka (dřevění) na sekeře Chtěl bych si koupit nějakou lepší Poradíte... celý příspěvek >
Leze česnek, 9.1.2014
prosím o radu v tomto období je nějak teplo a začal mi lézt česnek ze země, mají přijít na konci ledna až únor mrazy proto bych rád věděl co udělat aby nezmrzl (už se mi to jednou stalo Děkuji předem Slávek
Ktere dřevo vhodne na uzení a grilování?, 2.10.2013
porazil jsem pár stromů jabloní, meruňek a broskev-které dřevo z těchto stromů je vhodné k uzení nebo na grilování ???
Šeřík - dřevo?, 28.8.2013
pokácel jsem starý bez (šeřík) ted mám z něj nadělané špalky a nevím na co je použít jestli se dá s nimi zatopit v krbu?(je to vhodné) nebo třeba na uzení??? poraďte prosím
Meruňka - co je to za chorobu, 24.7.2013
mám na plodech meruňky černé tečky-co je to za chorobu (nebo nedostatek něčeho)??? a jak proti tomu bojovat a čím Děkuji
Sázení rajčat, 21.4.2013
proč po 2 jako aby mělo menší výnos jiak to nemá význam
Sekera fiskars - broušení, 29.11.2012
ftypálku tuční mychale
Sekera fiskars - broušení, 29.11.2012
jak a čím nabrousit sekeru Fiskars (mám na ní po sekaání malé zoubky)
Česnek - moření, 21.11.2012
ještě sice nemám česnek v zemi, chystám se tento týden a potřebuji mořit sulkou tak jak píši na 12hod nejdéle, ale já když namožím tak nemohu druhý den sázet (časově nestíhám) ale třeba až za 2 dny mám tedy dotaz : je možné namořit a sázet třeba... celý příspěvek >
Zateplení boudy, 21.10.2012
stavím boudu pro NO a zbyla mi střešní zateplovací vata ctěl bych to udělat následovně prkna vata a sololit nebo sololak: Dotez zní mohu zateplit boudu tou isolační vatou?
Vetve pro králiky, 2.10.2012
dobrý den jaké větvičky mohu dávat na okusování králikům (z jakých druhů stromů) a zda syrové nebo suché Díky
Myši - problém, 29.9.2012
Mám ve výběhu a v okolí kurníku díry a myšky - nevíte jak se jich zbavit. Požerové nástrahy - nelze, kvůli slepicím díky K.J.
Nakládání masa - problém, 18.9.2012
chtěl bych si naložit naso na uzení, vím,že se má nakládat do kameninové nádoby (tu však nemám) mám jen plechové nádoby nebo plastové poraďte prosím do čeho mohu naložit maso. Kameninové soudky jsou moc drahé děkuji Jaromír
Háčky do udírny, 15.8.2012
z čeho mám vyrobit háčky do udírny a jaká síla.Díky předem za rady
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika