Příspěvky uživatele - 252.4

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vesemeněná rajčata, 19.5.2016
Protože se snědí? Mě se vysemenil brutus. Jak koukám tak oproti vám tady mám dost málo odrůd. Uvažuji na 2017 o artisan pink tiger, snow berry a bibi (cherry srdíčka). Nebo nějaká česká klasika? Stupické polní mám. H.K.
Pestovali jste okru?, 19.5.2016
Zálisky vyštípávám. H.K.
Pestovali jste okru?, 18.5.2016
Děkuji. Vím, že něco dělám špatně, ale stále nevim co. Letos čtvrtý pokus. Ve skleníku tentokrát " husí hnůj,, na něm prosátý kompost a 4 lilky u zadní stěny. Přes léto větrám, aby měli přístup opylovači. Večer zalévám. Kvete a neplodí... celý příspěvek >
Pestovali jste okru?, 18.5.2016
Moment vám se vysemenili lilky?? Já je seju začátkem ledna. Hýčkám si je ve skleníku. A sklidím maximálně 1 plod z 1 rostliny. 2015 4 rostliny-1 plod koncem září. H.K.
Borůvky, 18.5.2016
Tak jsem asi udělala blbost. Přečetla jsem si, že kanadská borůvka plodí na jednoletých výhonech a na podzim jsem jí ostříhala. Jen asi o 1/4 a zahušťující výhony. A nekvete. Mámě už odkvétají. U nás je vše o 14dní později. Že by si jen dávala na... celý příspěvek >
Bio zelenina bez škůdců v obchodech?, 18.5.2016
Já zeleninu kupuji jen sporadicky (v zimě). Třeba 500g rajčat na měsíc, nebo banány na vánoce. Dovážené ovoce je prý něčím nastříkané, aby déle vydrželo. V několika řetězcích jsem pracovala. Naní nad domácí. Co se zeleniny a ovoce týče tak jsme... celý příspěvek >
Vesemeněná rajčata, 18.5.2016
Pane Vladimíre. Ač jsem amatér. Podle mého názoru není problém v tom, že jsou vysemeněná. Ale že jsou z F1. A to z toho důvodu, který jste uvedl. Pakliže má pan Petr sazenice pro vlastní potřebu tak je to jedno. H.K.
Vesemeněná rajčata, 17.5.2016
Opravdu vypadají zdavěji. Jen ty předpěstované se často sází už s květem. Kdo napsal, že je pěstování těch vysemeněných amatérské? Já je přesadila, protože nerada cokoliv vyhazuji. To ať se raději postará příroda. Loni co jsem nerozdala a neměla... celý příspěvek >
Vesemeněná rajčata, 17.5.2016
Děkuji za upozornění :) A OMLOUVÁM SE. Holt asi moje dyslexie a nepozornost. Chlapi doma máme. Třeba táta, když viděl jak házím lopatou, tak se opřel o zed a vyprávěvěl o práci. Také mém syna ten mi pomáhal s lopatkou na písek. Snad mu to vydrží..... celý příspěvek >
Vesemeněná rajčata, 17.5.2016
Prostě co člověk to názor.. My dáváme na podzim kobližky. Vysemeněná rajčata pěstovat jdou. Zrají v srpnu. Z F2 budou některá dobrá a některá horší. Proto jsem loni měla jen ty nehybridní. Zatím se mi nestalo, že by se křížili. Máte 2 nejlepší odrůdy... celý příspěvek >
Vesemeněná rajčata, 17.5.2016
S pleveli, hlavně těmi obtížnými jsem se vypořádala tak, že je hážu rovnou do kurníku. Po pár dnech suché zbytky hodím na kompost. Zbavila jsem se tak 90ti % kopřiv. S váhou jsem to myslela tak, že neunesu ani kýbl hlíny. Vydět mě prohazovat kompost... celý příspěvek >
Vesemeněná rajčata, 17.5.2016
Bylo-li to na mě, tak kompost je 4 roky starý. Rozjely se mi stěny tak mám od letoška nový. Bylo by hezké mýt tříkomorový a každý rok naplnit jeden. Máte nápad na kompost co zvládne postavit 50ti kylová holka? Vrším to tedy na jednu hromadu a během... celý příspěvek >
Vesemeněná rajčata, 17.5.2016
Paní Husi má zřejmě obavu, abychom nesemenařili rajčata napadená plísní, nebo nějaké zmetky. Loni kvůli suchu plíseň nebyla a takové rostliny raději do popelnice něž na kompost. Ty horší rajčata (například nechutná moučnatá citrýna) jsme zpracovali... celý příspěvek >
Vesemeněná rajčata, 17.5.2016
Souhlasím s panem Petrem. Něco se urazí něco přezraje. Také jsem použila kompost do skleníku se stejným výsledkem. A přece to nevyhodím. To jim raději najdu místo nebo je rozdám. Když mám u domu 52 rajčat a 6 na kompostu, tak neřeším, že jedno F2... celý příspěvek >
Rajčata 2016, 17.5.2016
U nás je po ránu 3 až 5 a přes den kolem 10ti. Přeháňky a včera i kroupy. Rajčata jsem sázela hlouběji. Takže jim koukají 1-2 patra listů. Hrách je po kolena. Jahody obalené. Melouny na balkoně ve velkých kýblech s kompostem a dýně už mají poupata.... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika