Příspěvky uživatele - 236.180

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pískování trávníku - jaký písek lze použít, 8.3.2015
Já mám jílovou zahradu která byla samá díra a prohlubeň a jíl porostlý trávou samozřejmě uhrabat nejde. Hlína je drahá tak jsem objednal jedno auto cca 8tun obyč kopaného písku (žlutého) za nějakých 140,- bez dph/tuna rozvozil po dírách a uhrabal. Do... celý příspěvek >
Cudrania tricuspidata, 30.12.2014
Díky, až pojedu na služebku, podívám se tam.
Cudrania tricuspidata, 23.12.2014
A kde se daří takové řízky sehnat? Koupil jsem si semínka že to zkusím, ale řízkovance by byli lepší.
Ožraní kříženci meruňky, 20.6.2014
Sázený je na podzim, na jaře jsem odstřihl nějvětší větve co byly rovnou od země. Bál jsem se to ostříhat všechno, protože stromek neměl vúbec žádný kmen a dvě spodní patra co jsem odřezal byly nejsilnější větve. V podstatě mi přišel poštou keřík... celý příspěvek >
Ožraní kříženci meruňky, 18.6.2014
Suchou skvrnitost jsem myslel taky, ale na fotkách je vždy tmavý uschlý střed který vypadne a vytvoří dírku. To jsem tam ale nenašel, každopádně jsem provedl postřik mospilan + nissorun. Tak uvidíme co to udělá.
Je to šarka?, 16.6.2014
Měla by to být zelená reklóda, ale nevím to na 100%. Kde se nechají udělat testy na nemoci stromů? Kolik to stojí?
Ožraní kříženci meruňky, 16.6.2014
Tak jsem se zeptal v obchodu a doporučili mi namíchat dle návodu mospilan + nissorun + smáčedlo do jednoho roztoku. Prý to vykosí všechen drobný hmyz i larvy co takto ožírají listy.  Má někdo s takovouto kombinací zkušenost? Přípravky jsem... celý příspěvek >
Je to šarka?, 15.6.2014 Obsahuje fotku
Dobrý den, Všiml jsem si že na jednom stromě slivoní jsou světlé fleky, tak jsem hledal a nejspíš je to šarka, může mi to někdo potvrdit či vyvrátit. Mám dalších 6 slivoní/renklód a žádná jiná tyto fleky nemá. Strom je dvouletý a zatím neplodil.... celý příspěvek >
Ožraní kříženci meruňky, 13.6.2014 Obsahuje fotku
Dobrý den, Konečně jsem si pořídil fotoaparát, tak bych se rád zeptal co mi to žere švetkomeruňky (Daple dandy, Pflaumikose) a třešňomeruňku (Cherrykose). Všechny stromky jsem sázel na podzim. Daple Dandy celý rozkvetl, ale potom jako by byl... celý příspěvek >
Zkroucene listky na Asijske hrusni Nashi, 23.5.2014
Mám to samé na stejné odrůdě vysazené na podzim, jenže mi po stromku lezou mravenci a nosí mšice, myslel jsem že je to tím...
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika