Příspěvky uživatele - 15.90

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Mezištěpení třešní, 2.5.2016
Nechci býřt váločný štváč, ale troufám si říci, že se Vám to neujme. Jestli budete vybírat očko z živého - narašeného - výhodu a štěpovat budete na nezakořeněnou podnož, byl by to zázrak. Já odobně bych podnože zasadil, seříznul, zaléval a v létě... celý příspěvek >
Žluté jablko, 19.4.2016
Golden Delicius má vyšlechtěnou spoustu mutací - barevných, růstových, odolných vůči rzi, atd. Některé mají líčko, jiné ne. Chuťově jsou povětšinou totožné s původní verzí. Podrobně se v nich ale nevyznám. Rezistentní kříženci Orion, Sirius,... celý příspěvek >
Moniliový úžeh a moniliová hniloba peckovin v roce 2015, 1.4.2016
A to se říká, že severozápad pod Krušnejma je nejsušší v Čechách...
Jabloň Mivibe - zkušenosti, 1.4.2016
Jeden plod jsem měl, takže hodnotit nemůžu. Ale špatná určitě není, neměla by ani trpět strupovitostí. Trochu se mi pletou Mivibe, Miodar, Dita a Dima. 
Na jakou podnož lze naroubovat jabloň, 1.4.2016
Ta první asi jabloň.
Na jakou podnož lze naroubovat jabloň, 1.4.2016
Když nyní vysejete jadérka z jablek, která zůstala někde venku (jsou stratifikovaná), mohou Vám narůst semenáčky, které lze příští jaro roubovat. Některé slabé pak o rok později. Zas tak velká ztráta to není. Záleží taky na tom, chcete-li pěstovat... celý příspěvek >
Jeřáb černý - okus, 31.3.2016
Běžně neokusují, ale srnci o jeřáb s oblibou odírají své parohy. Takže ho raděj obalte.
Roubování víceletým dřevem?, 31.3.2016
Nemusíte čekat, co naroste letos. Koukněte se nyní, co narostlo loni. V tuto dobu je čas pro odběr roubů jabloní ideální (těsně před rašením). Takové se ujímají nejlépe a rostou nejrychleji.
Aprimira, Aprikyra, Aprisali, 29.3.2016
Aprikyra a Aprisali neznám. Mohu porovnat Aprimiru, Belamiru, Miragrande a upřímně řečeno, nic moc. Na chuť pravých švestek ani pravých mirabelek to nemá, s meruňkami jsou společné jen barvou.
Lipnická švestka, 24.3.2016
Špatnou asi ne, ale může se dařit jen někde. Nebo naopak takovou, které se daří úplně všude a chuťově proto nic moc. Taky chutě každého jsou jiné. Pro mě je třeba jablko Dolores (nevím, je-li z Holovous, asi ne) propadák, jiní ho, možná, cení. Stejné... celý příspěvek >
Lišejník po "padesáté", 21.3.2016
Jedna věc je špatný stav stromů, druhá lišejník. Jestli stromy mají suché větve, nemají listí, nebo listy žloutnou, chybějí přírůstky, listy jsou ožrané, strupaté, pomoučené padlím, ovoce není žádné nebo je drobné - to všechno jsou projevy špatného... celý příspěvek >
Lze přesadit česnek?, 18.3.2016
Pokud mi v tuto dobu neraší nějaký česnek zasazený na podzim, dosadím to novým stroužkem téže odrůdy určeným na jídlo. Přesazení vyrašených zapomenutých rostlin je možné, ale nevidím výhody -  ve zrytém záhoně bývají tenké,  hluboko,... celý příspěvek >
Opravný řez Admirálu na M9, 18.3.2016
Admirál není James Grieve, je to bujně rostoucí triploid, metr vysokého kmínku na M9 bych se vůbec nebál - už s ohledem na ty blízké rybízy.
Maso jíž ze začátku černé, 17.3.2016
To zní sice logicky, ale pak by nemělo smysl rozvařovat ani maso. Určitě je větší problém s prouzením kilového kusu než malé klobásky. Nemyslím klobásy vařit, ale prohřát - podobně jako maso. V případě, že do udírny vložíme klobásy 70 st. teplé, je... celý příspěvek >
Odstranění konce věteve po očkování, 17.3.2016
Až je výhon z očka stejně silný jako čípek.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika