Příspěvky uživatele - 151.124

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Tlaková nádoba na závlahy alebo presscontrol?, 9.9.2015
Spodok studne by mal byť práveže v tvrdom podloží. Spodných 5m je už íl. Ak by sa dala preforácia v spodnej časti, tak by hrozilo riziko upchatia. Potom je úsek asi 8-10m pieskoku. Tu je aj robená perforácia. Obsyp je dostatočne hrubý a je použitá na... celý příspěvek >
Tlaková nádoba na závlahy alebo presscontrol?, 9.9.2015
Popíšem situáciu. Studňa má hladinu 2m od konca rúry v studničnej šachte. Je vŕtaná 300-kou vrtákom a rúra má priemer 160. Vodný stĺpec má 16m. Pri prietoku 45l/min nastane pokles hladiny asi o 3m. Skúšal som aj 80l/min a nastávalo strhávanie častíc... celý příspěvek >
Tlaková nádoba na závlahy alebo presscontrol?, 8.9.2015
Mám vŕtanú studňu, ktorej výdatnosť je približne 40-45l/min.  Studňa bude využívaná na automatické závlahy, prívod do domu pre WC a pre sprchu a taktiež pre vonkajšie odberné miesta. Do studne chcem použiť ponorné čerpadlo s výtlakom 55m. Otázka... celý příspěvek >
Kvapková závlaha, 4.9.2015
Nerozumiem celkom, ako tam tie kvapkovače držia? Urobí sa otvor a kvapkovač je tam iba zasunutý. Nevytlačí sa tlakom von, resp. je ten spoj dostatočne tesný, aby voda netiekla mimo kvapkovač? Chcem použiť LDPE hadicu 20mm. Len neviem, akú hrúbku... celý příspěvek >
Kvapková závlaha, 2.9.2015
Rastliny sú ešte malé a je podľa mňa žiadúce, aby vlaha išla priamo k rastline. Ak bude diera presne medzi nimi, tak mi rastlina vyschne. Tá vlhkosť by sa nedostala až ku koreňom. Neskôr, keď bude rastlina väčšia, tak by samozrejme tých 50cm stačilo.... celý příspěvek >
Kvapková závlaha, 2.9.2015
Mám na záhrade okrasné dreviny vo vzdialenosti 55cm. Chcem ich zavlažovať kvapkovou závlahou. Kvapkové hadice na trhu však majú vzdialenosť otvorov 33cm resp. 50cm. Dá sa vyrobiť doma kpaková hadica s ľubovoľným roztečom výpustných otvorov -... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika