Příspěvky uživatele - 218.10

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Množení hrachu, 25.1.2017
Zdravím místní odbornoui veřejnost. Mám jednuduchý laický dotaz. Lze hrách setý množit z vlastních semen? Pokud ano, jak přesně postupovat? děkuji za informaci Miroslav
Wolf Garten expert 92.180H, 17.8.2016
Mám ze 160-kou a motorem Kawasaki najeto necelých 200 moto hodin. Traktor rozhodně špatný není, zatím jsem neřešil nic podstatného. V této cenové kategorii budou všechny výrobky stejné. Musíš si být vědom, že to není pořádný odlitek jako TK-čko, ale... celý příspěvek >
Živý plot z habru - prorůstání trávou a plevelem, 31.5.2016
Dobrý den, Prosím o radu čím ošetřit 2 roky starý živý plot habru (již zapojený, výška cca 80cm). Vysazel jsem ho po obvodu celeho pozemku. Zatím pleji ručně, najivně (ted na jaře, to je už nad moje sily) téměř jsem to už vzdal. Než zkončím,... celý příspěvek >
Kompost z hnojeného a ošetřovaného trávníku, 27.5.2016
Zdravím, jaký je váš názor na použití kompostu, který se skládá z posekané trávy hnojeného a chemicky ošetřovaného trávníku (tušímže proti dvoudomým "plevelům") a padaného listí z ovocných stromů + "čistého" zahradního zeleného odpadu (zálistky... celý příspěvek >
Řez švestky, 31.3.2016 Obsahuje fotku
Poradíte mi prosím jak ořezat 15 let starou švestku? Jedná se o odrůdu Gabrovská. Předpokládám, že terminální větev má zůstat zachována. co myslíte? díky Miroslav
Co je to za keř/strom?, 29.3.2016 Obsahuje fotku
foceno v lese v Moravském krasu, díky
Skleník utesnenie skla, 18.3.2016
nemáte někdo tip na konkrétní silikon, který se vám na zasklení skleníku osvědčil? díky Miroslav
Řez meruňky podle literatury, 23.2.2016
a je tedy nyní vhodná doba na řez?
Řez meruňky podle literatury, 23.2.2016 Obsahuje fotku
Zdravím místní odbornou veřejnost. Je uvedený postup správný a je nyní správná doba na první řez? Je to meruňka zasazená na podzim minulého roku...
Vysazení nové meruňky po staré, 30.3.2015
Dobrý den, minulý rok se nám během letního posezení rozlomila 40-let stará meruňka (místní domorodci tvrdí, že to byla nejstarší meruňka na Jižní Moravě - není důležité). Na podzim byl starý pařez vykopán a výkop zasypán původní zeminou. Otázka... celý příspěvek >
Co je špatného s rododendrony?, 13.10.2014
ještě musím dodat, že příčinou žlotnutí je velmi utužená půda v podloží(-0,3m), která po zářijových dnech již téměř nepropouštěla vodu do podloží a spodní bal rododendronů stál v absolutně mokré půdě. Obkopal jsem je a vybral okolí kořenového... celý příspěvek >
Co je špatného s rododendrony?, 13.10.2014
Děkuji moc za obsáhlou odpověď a praktické rady
Co je špatného s rododendrony?, 10.9.2014
Právě, že při výsadbě jsem postupoval obdobně - hrabanka + substrát ze zahradnictví + zem, na povrch jsem pak dosypal zbytky kůry. Je pravdou, že podloží není zrovna 100%, ale to jsem doufal, že jsem aspoň drobet eliminoval výše uvedeným "vylepšením"... celý příspěvek >
Nemocná třešeň a živý plot z habrů, 11.8.2014
děkuji
Nemocná třešeň a živý plot z habrů, 11.8.2014 Obsahuje fotku
Dobrý den, na třešni (vysazená letos 03/2014) se cca před 10 dni začli tvořit malé fleky, toto jsou fotky ze včera, kdy jsem se po návratu z dovolené úplně zhrozil. Prosím poraďte o co se jedná a co s tím dělat? A druhý dotaz je k živému plotu z... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika