Příspěvky uživatele - 34.43

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Odrůdy Pinkcot®, 18.2.2016
Je tedy Pincot cizosprašná??? Nikdo to zde ještě přesbě nepopsal. Láká mne přikoupit jí k Velkopavlovické, kterou máme na zahradě. Kdyby ale Velkopavlovickou zničila mrtvice, tak zbývající cizosprašná by asi pak nerodila... Ještě mám dotaz... celý příspěvek >
Jakou vybrat ideální švestku na jidlo?, 17.2.2016
Takže jednoznačně Hanitu a raději na jiné podnoži. Mohu vám sdělit, že jak ji zady popisujete, už se na ni těším (doufám, že ji seženu) a hlavně až zaplodí -snad se za pár let poštěstí. Dívala jsem se, že Školka Šťastný ji mají na zelené renklodě... celý příspěvek >
Jakou vybrat ideální švestku na jidlo?, 16.2.2016
Lepotica prý sousedovi nešla, nerodila i když ji stříkal, je to docela zkušený zahrádkář, zřejmě pro ni nejsou tady vhodné podmínky. Jinde o 20 km dál Lepotica plodí dobře. Takže k nám do 400 m raději něco odolnějšího? Kterou byste doporučili tam,... celý příspěvek >
Jakou vybrat ideální švestku na jidlo?, 16.2.2016
Ještě jsem našla Čačanskou rodnou (má být lepší chuti než lepotica) a je také samosprašná. U Hanity někdo psal, že občas hůře plodí a je výraznější, nakyslá. Ale to může být zrovna pro fajnšměkry přednost :) Nevíte jak to má Čač. rodná se šarkou a... celý příspěvek >
Nejchutnější odrůdy meruněk, 15.2.2016
Máme na Kladensku Velkiopavlovickou vysazenou mezi sousedovou a naší chatou (je tedy chráněná před západním větrem). Plodí jako divá, je to zdravý pěkný strom, plody 2015 velké, krásné, vynikající chuti. Téměř nepršelo, takže jsme sklidili opravdu... celý příspěvek >
Výběr sekačky na chalupu, 21.9.2015
Dobrý den, potřebovala bych poradit s výběrem sekačky. Momentálně tam máme nějakou letitou z Mountfieldu, své má už odslouženo. Sekat se bude zahrada na chalupě, která má cca 3,5 metrů čtverečních. Většina z toho je prakticky sad a ten sekáme... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika