Příspěvky uživatele - 240.105

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Plastový kompostér a žížaly, 14.4.2016
Žížaly kalifornské mám 6 let. Na zimu v krabici u kotle, na jaře přesypu do kompostu, na podzim si odtud zase nějaké odlovím. Nechcípnou, neutečou. Jejich populaci tam teda pečlivě nesleduju, ale poznat se proti klasickým hnojním dají a každý podzim... celý příspěvek >
Muchovník - jakou odrůdu, 14.4.2016
Obelisky mám dva na dvou zahradách, oba v 500 mnm. Sazené loni na podzim, letos už pěkně napučené. Jeden částečně okousaly srny, ale to mu neškodí. Je na nich vidět ten kompaktní vzpříměný růst proti těm ostatním odrůdám, které mám. Chuť zatím... celý příspěvek >
Společnost pro dyni hokaido, 14.4.2016
Zdravím. Měla jsem v dýňovišti vysoké zahradní měsíčky a jednoleté barevné chrpy, oboje se tam přeselo samo. Jinak to zastínění listy tam přežil ještě pcháč. akorát ten moc parády neudělá.
Kde seženu medvědí česnek?, 8.4.2016
Kapraty - lesní porosty kolem vody - obce Korytná, Strání, Nivnice, určitě i další... místy opravdu rozsáhlé souvislé plochy. Na zahradu stačí jeden dva trsy, rychle se rozroste, množí se rychle i samovýsevem.
Klematis Lambton Park a Bill McKenzie, 6.4.2016
Zdravím. Máte některý z těchto klematisů? Oba jsou tangutica, oba jsou žluté, na netu nevidím rozdíl.
Lilie zlatohlavá - L. martagon - výsev, 24.2.2016
Děkuji za radu, zkusím tedy, stejně to beru celé jako pokus. Do Prahy to mám bohužel dost z ruky. Ještě jednou díky a pěný večer.
Lilie zlatohlavá - L. martagon - výsev, 24.2.2016
Zdravím. Koupila jsem si semena této lilie, protože jsem ji jinak nedokázala sehnat. Ovšem na sáčku je návod: namočit na 24 hod, studená stratifikace 90 dní. A to je kámen úrazu - když to udělám teď, tak vysévat budu o prázdninách, klíčí to aspoň... celý příspěvek >
Lupinus - vlčí bob - jedovatost, 22.2.2016
Díky. Nic prodávat nebudu, ale chci si je napěstovat doma a sázet na chalupu, kam se nedostanu ve vhodný termín k setí. Díky za tip s jiffem.
Lupinus - vlčí bob - jedovatost, 22.2.2016
Ještě jeden dotaz k bobu, i když ne k jedovatosti - různě se dočítám, že nesnáší přesazování. Takže set přímo na stanoviště, nepředpěstovávat. Ale v zahradnictví je prodávají v květináčích. Tak to asi nebude s tou nesnášenlivostí tak žhavé. Potřebuju... celý příspěvek >
Identifikace dřevin a jejich možné přesazení, 22.2.2016
Z uvedeného bych nebrala nic, ani zadarmo. Pracnost, složitost převozu, nejistota ujímání. A že by to byly nějaké extra kusy, co stojí za záchranu... vyberte si radši v zahradnictví nějaké, co se vám budou opravdu líbit a pak si užívejte, jak hezky... celý příspěvek >
Nůžky Felco 2, 8 (6) nebo Bahco PX-M2(3)?, 22.2.2016
Zdravím. Mám nůžky Bahco, typ nevím. Ale mám na ženu větší ruku, vybírala jsem si podle toho, jak se mi drží. Jsou s jedním ostřím. Jsem s nimi spokojená. Pak mám nůžky z Lídlu, stály asi 80 korun. Kupovala jsem je na použití na chalupu, jsou... celý příspěvek >
Založení matečnice - domácí množení trvalek, 21.2.2016
Díky za napsání. Keře mám taky různě od sousedů, dobrý zdroj jsou v mém případě i výprodeje ve velkých bau-hau-horn... spíš ty trvalky musím řešit. Prosté rozdělení na dva mi nebude až tak stačit, potřebuju toho hodně.
Založení matečnice - domácí množení trvalek, 21.2.2016
Zdravím. Mám takový dotaz, jak založit (aspoň malou) matečnici trvalek a jak se vlastně postupuje v praxi při množení výsadbového materiálu? Ne, nechci mít doma zahradnictví, ale v dohledné době několika let mě čeká výsadba několika... celý příspěvek >
Coleus "rococo", 21.2.2016
Nevím, měla jsem z nich i na podruhé houby. Nakonec jsem si zklamaně koupila pár v zahradnictví.
Hokaido - dlouhodobbé skladování, 21.2.2016
Hokkaido mám jenom oranžové, loni jsem zkoušela od Sema další barvy, ale díky tomu vedru bez úspěchu. Oranžové mám i z vlastních semen. Trhám co nejpozději, aby byla pěkně sytá barva, dřív když hlásí mráz. Skladuji přímo v kuchyni na polici nad... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika