Příspěvky uživatele - 145.23

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Strupovitost peckovin (Venturia carpophila), 20.8.2013
Petře, a v tom červnu stříkat někdy ze začátku měsíce? A pak podle počasí? Třeba když se na něčem objeví první příznaky? Ta strupovitost peckovin je nějaká nová choroba, která dříve nebyla tak rozšířená? Já loni tu nektarinku postříkala na jaře... celý příspěvek >
Strupovitost peckovin (Venturia carpophila), 20.8.2013
Podobně bohužel dopadla i naše nektarinka. A moniliová hniloba dokonala zkázu. Až na tomto webu jsem se teprve tento týden dozvěděla, že existuje něco jako strupovitost peckovin. A při podrobné obhlídce zahrady jsem zjistila, že mám napadené... celý příspěvek >
Jakou koupit pískovou filtraci?, 31.7.2013
Také nám letos odešlo čerpadlo od filtrace. Tak jsme tam místo něho zapojili po vzoru od souseda obyčejné zahradní čerpadlo za tisícovku. Zatím nám to funguje, sousedovi už druhou sezonu.
Ph v bazénu se solinátorem - papírek do růžova?, 27.7.2013
Já používám Kapkový tester pH, Cl z Mountfieldu a zdá se mi, že měří přesně
Problém se solární plachtou, 20.7.2013
Už rok mám solární plachtu Relax, na bazénu je tedy druhou sezonu. Stalo se mi, že se na ní vypustily skoro všechny bublinky. Jsou úplně splasklé a bez vzduchu. Porušené nejsou. Plachta teď špatně plave a nabírá se na ni voda. Když plachta není na... celý příspěvek >
Má někdo skušenost s bazenem Havaj s trubkovou konstrukcí?, 21.7.2012
Máme tento bazén asi měsíc. Zatím nápor až šesti dětí vydržel a jsme s ním spokojenější než s předchozím menším bazénem s nafukovacím límcem. Ten nám už během 2. sezony začal ucházet, takže se několikrát při větrném počasí stalo, že se nám bazén... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika