Příspěvky uživatele - 115.102

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatky a obaleč na jádrovinách 2014, 13.8.2014
Tak nakonec jsem pane KUKY asi postříkat měl. Dnes jsem obešel zahradu a druhá generace obaleče (jak píšete letos hodně roztahaná) dala jabloním zabrat. Strikal jsem Calypsem 15.7 a asi jsem měl ještě o 14 dní opakovat. Červivých jablek je dost, ale... celý příspěvek >
Sklizeň 2014, 30.7.2014
A ještě mě napadlo - nechcete pro zajímavost nechat jeden "svazek" v zemi na další rok?? :-)
Sklizeň 2014, 30.7.2014
Jednou už mě taky napadlo, co by to udělalo zasázet celé palice. Moc hezké Zdeňku. Chudáci stroužci se tam nemohli všichni vlézt :-)
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatky a obaleč na jádrovinách 2014, 23.6.2014
Dobrý den, jak jste na tom s obalečem? Já jsem zmaten. Červivá jablka za tím žádná (350 m.n.m). Miulý týden 20 obalečů v lapáku. Stříkal jsem Calypsem 28.5 a 9.6. Že by se teprve líhli??
Mravenci a mšice po celé zahradě, 6.6.2014
Obávám se, že žádné jednoduché a účinné řešení neexistuje. Já to vyřešil následovně: Velké stromy neřeším vůbec, střední stromy v případě kalamitního napadení stříknu (jabloně sfouknu s obalečem). Malé stromečky  - používám taky chemstop... celý příspěvek >
Feromonový lapač, 5.6.2014
No pro jistotu stříknu po víkendu (400 m.n.m). Chci mít jistotu. Jak dlouho můžu počítat s působením Calypsa? 2 týdny?
Feromonový lapač, 5.6.2014
Nebude teprve teď v následujících teplých dnech hromadné kladení obalečů?? Poprvé po delší době teploty nad 17 stupňů večer??
Královna Hortenzie, 4.6.2014
Nádhera. Jako opylovač slouží co ve Vašem případě??
Královna Hortenzie, 3.6.2014
Moje bude zrát též za měsíc, plodů opět pár. V okolí už jsou vysazeny menší třešně i višně, tak jsem zvědav, kdy se opylení zlepší. Plody bledo-oranžové, delší stopka...
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatky a obaleč na jádrovinách 2014, 28.5.2014
Ta "marmeláda" na tom největším plodu - není to už obaleč? Když stříknu Calypsem v neděli a o týden později (na jistotu), je to oka?
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatky a obaleč na jádrovinách 2014, 16.5.2014
Díky za radu a omouvám se za překlep. Nevím, proč mi naskočil obaleč místo květopase... Zkusím 2x stříknout obě generace, snad něco zachráním...
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatky a obaleč na jádrovinách 2014, 16.5.2014
Samozřejmě květopas - překlep :-)
Prepad plodov slivky, 10.7.2013
Zdravím pánové, také přidám svou trošku do mlýna. Propad u čačanské lepotice cca 50%, diagnóza stejná - červeno modré sesychající plody. Pokud to nebude pokračovat - je to jen dobře, i tak je plodů až až. Durancie, domácí, Hanita,... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika