Příspěvky uživatele - 134.68

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Růžový rybíz, 22.4.2015
Podařil se mi najít prodejce ve Velké Británii, ale ta cena je příšerná 17Liber + doprava a pak je ještě prodejce ve Francii, ten ale zase nechce zasílat zboží do ČR. Tak uvidím jestli se mi podaří domluvit, mají tam tři druhy růžového rybízu.
Moniliový úžeh a moniliová hniloba peckovin v roce 2015, 21.4.2015
V loňském roce jsem Rovral použila na postřik proti monilii na meruňce. Aplikovala jsem na počátku a konci kvetení a pak cca za 10dní znovu, a přestože byl velký tlak - začly hnědnout nové letorosty, proto ten třetí postřik, se monilie zastavila a... celý příspěvek >
Rozkvétání meruněk v letošním roce, 16.4.2015
Je sice hezké, že kritizujete stříkání stromů, i když by nemělo být bezhlavé, pod heslem hele jedna mšice šup už stříkám, ale postřik pro zvýšení odolnosti meruněk proti mrazu má svoje opodstatnění, a pokud nezabere, stejně není co sklízet. Ale... celý příspěvek >
Rozkvétání meruněk v letošním roce, 16.4.2015
Minulou neděli jsem postříkala Horizontem+Championem první postřik do nakvetlých stromů. Vzhledem k předpovědi přízemních mrazíků zvažuji ještě jeden postřik Championem v sobotu, ale nerada bych květy spálila. Nebude postřik z minulého týdne ještě... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika