Příspěvky uživatele - 59.177

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Růžový rybíz, 1.5.2015
Jsou normálně olistěné, mají pěticentimetrové nové výhony z jednoho proutku, celkem měří asi 25 cm. Vypadají bezvadně, nic nebylo po přepravě ulámané. P.M.
Růžový rybíz, 1.5.2015
Včera mně dorazily 3 ks růžového rybízu ve výborném stavu od německého zahradnictví Deaflora. 10,5 eura za kus, 17 euro poštovné, celkem 1385 korun. Platba předem bankovním převodem nebo přes PayPal. Zasílají kamkoliv, dodalo PPL 4 dny po... celý příspěvek >
Volba mezi traktory - Husqvarna CTH 126 nebo Stiga 3084 H, 30.4.2015
Largo? Tak to jste udělal dobře ti mastilové neopraví v záruce ani vlastní stroj a ještě jsou sprostí. Díky nim pro mě Hq skončila, koupil jsem u nich křovák, pilu jsem koupil u stihlu a traktor mám Stigu
Proč 15,5 hp Briggs a Stratton kouří a žere olej?, 27.4.2015
Mě żral olej motor BS v novém traktoru, v záruce jsem po týdnu reklamoval a po obvyklých tahanicích mě dali nový motor, v rozebraném původním motoru byly špatné stírací kroužky
Pila k baraku, 20.4.2015
Přesně tak, na hq zapomenout, když jsem dělal novou střechu tak jsem si u tesařů omakal ms180, protože dělám i nějaké dřevo na topení koupil jsem ms 210. Původně jsem chtěl hq ale po potížích se záručním servisem u křováku jsem změnil značku a ten... celý příspěvek >
Hecht 5176 zahradní traktor, 16.4.2015
V tuto dobu to asi zase velké sečení nebylo, čištění vodou určitě NE!
Rider Stiga Garden Compact E HST, 13.4.2015
GGP zárukou kvality asi nebude, mě klekl motor BS i hned po koupi a byl nepříemný problém na světe, baterka a žací se nereklamuje?
Vhodný strom, pod kterým se dá udělat posezení, 5.4.2015
Jasně že ořešák, naši předkové to znali, odpuzuje hmyz ap. Pan tazatel chce být jen in...  Nešťastná doba, vymýšlí se vymýšlené.
Zahradní traktor Castel Garden XT190, XT220, 28.3.2015
možná stačí povolit víko nádrže, dělá mi to traktor stiga i křovák HQ (kde mě s reklamací vyhodili a ještě byli sprostí, u stigy to pořešil telefon)  když nafest utáhnu zátku, otvor v ní neplní funkci
Briggs industral - svetlo, 21.3.2015
Ledky u stigy svítí celkem slušně
I toto je Mountfield, 23.2.2015
taky od Bédi doma cosi mám a neměl jsem problém, zato křovák přímo od HQ byl s reklamací tragédie v JZD, zahradní traktor od Stigy byla rovněž úplná zoufalost vedoucí po velkém křiku k výměně motoru + spousta dalších závad
I toto je Mountfield, 22.2.2015
u toho oleje pozor, taky jsem ho bral více v akci a hned mě tady napadali že zkažený
I toto je Mountfield, 22.1.2015
Pane chytrý nejsem sic kolenovrt jako vy páč to máte pěkně spočítané, jel jsem náhodně kolem tak jsem se stavil pro několik balení oleje tak úsporu zkalkulujte sám, mám doma vícero techniky lačné zázračného předepsaného oleje BS, ktrého mi žlutý gepl... celý příspěvek >
I toto je Mountfield, 21.1.2015
Tak jsem u Bédi kam chodím 1x za 2 roky velmi výhodně nakoupil olej do motorů BS a už se děsím co se mi zase pokazí u žlutého gepla.
Zahradní traktor - rozprostření posečené trávy - deflektor, 9.1.2015
Sekal jsem bez deflektoru a tráva byla všude kolem a hlavně za krkem, pokud je tráva vyšší a vlhká tak se řádkuje asi do šíře 50cm, nizký porost se rozletí za sucha dál, seču do koše už jen 10% ploch, dokupoval jsem ho v půli sezony a nelituji.
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika