Příspěvky uživatele - 155.64

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zahradni traktor po otoceni klicku neni naznak nastartovani, 21.3.2015
No ale i tak zkuste uplatnit reklamaci. Za pokus to stojí
Zahradni traktor po otoceni klicku neni naznak nastartovani, 21.3.2015
Každá i nová baterie se musí občas dobít. Kapacitu ztráci i když nepracuje.  Možná zkusit ještě zapojit na nějakou dobrou nabíječku  /Optimate nebo třeba CETEK/ Ty dokážou někdy i zázraky
Zahradni traktor po otoceni klicku neni naznak nastartovani, 21.3.2015
Tak myslím, že baterka už to má za sebou. Že ste ji necal celou zimu v trakturku a nikdy jí nedobil, co?
Zahradni traktor po otoceni klicku neni naznak nastartovani, 21.3.2015
Začak bych baterií, může bnýt špatná a stačila právě jen na to jedno startování
100 oktanový benzín do pily a křovináku, 4.2.2015
Benzín beru N95 u čerpaček ONO. Například včera jsem startoval frézu na sníh kde byl benzín ještě z loňského jara.. Párkrát jsem zmáčknul "čudla " a fréza chytla jako víno. To samé se sekačkou, křoviňákem nebo třeba pilkou a traktůrkem. Tak vám nevím... celý příspěvek >
Upozornění všem majitelům sekaček pil a dalších přístrojů, 31.8.2014
Proboha jak jen jsem mohl 40 let sekat trávu. Jak elektrickou tak i benzínovou sekačkou.  Vždyť už jsem měl být dávno spálený elektrikou nebo měly vybuchnout benzínvé výpary. Asi jsem se narodil na šťastné planetě. Zatím když dojde benzín tak... celý příspěvek >
Jaký vybrat refraktometr?, 5.6.2014
Používám na řeznou emulzi. Na nic jiného jsem nezkoušel. Typ takto z hlavy nevím, ale mohu zítra napsat
Nejde nastartovat krovinorez, 22.5.2014
Tak třeba pán potřebuje křoviňák jen na pár metrů a dávat nějakou částku se mu nechce nebo na to prostě není love. Co je na tom nepochopitelného? Každý nebude kupovat "značku"
Mladý, vzrostlý les, 15.2.2014
Děkuji za radu
Mladý, vzrostlý les, 14.2.2014
Dobrý den pane Romane. Také dělám probírky a mám také dotaz. Někdo na ponechávaných dřevinách / v mém případě smrk/ nechává spodní suché větvičky a jiný je osekává od stromu až prakticky do výšky kam dosáhne. Co je tedy správné? Osekávat či... celý příspěvek >
Udírnu nelze vytopit, 18.9.2013
jaké máte dřevo?
Seco Starjet nebo Challenge?, 9.4.2013
No nevím, našel jsem Challenge za 69.900 a Starjet 1,5 za 72.900. Já mám Starjet 17.5, motor Vanguard a jsem celkem spokojený
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika