Příspěvky uživatele - 84.120

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Priesady, 17.1.2016
celý článok
Priesady, 17.1.2016
Tešíte sa na bylinky, priesady a listovú zeleninu z okenného parapetu? Ani južné okná nemusia byť zárukou toho, že dosiahnete očakávaný sen. Na vine sú moderné sklá. Urobte si malý test. Pozerajte sa na stenu a otvárajte okno. Zrazu akoby sa do... celý příspěvek >
Vrúble, 9.1.2016
No, veď ešte máme na vrúbľovanie aspoňn mesiac čas...
Vrúble, 8.1.2016
Tak too je veľmi zaujímavá rada. Jadroviny? Kôstkoviny? Úspešnosť?...a hlavne - v akom období tako vrúbľo-očkujete? 
Vrúble, 8.1.2016
týmito hrubšími chcem vrúbľovať do rázštepu... v dobe prúdenia miazgy... len sa bojím, že vrúble s takýmito pukmi dovtedy nevydržia.
Vrúble, 7.1.2016
Mám aj nejaké jednoročné nastrihané, ale sú dosť tenké... to totiž nie je z môjho stromu, ale kolegyňa doniesla na jeseňvynikajúce jablko chuťove... tvrdí, že by tomal byť Red Delicious, ale nie si je istá...
Vrúble, 7.1.2016
Ja som sa tiež nebál toho, že by tam neboli listy, skôr ma zaujíma, či môže byť problém hrúbka a iná kvalita kôry a či kvety príliš nevyčerpajú vrúbeľ (tomu by sa dalo čiastočne predísť vyštipnutím v štádiu púčika).
Vrúble, 7.1.2016
Tie vrhné končeky sú dosť tenké. je tam dosť znateľný prechod...
Vrúble, 7.1.2016 Obsahuje fotku
Toto asi nebude veľmi použiteľné ako vrúble?
Roubování meruněk, 26.12.2015
Hm, ešte sme nemali zimu a hlásia, že s Novým rokom prídu mrazy -15. Tak neviem, či by som teraz vrúbľoval.  Tie vrúble na foto z r.2014 mi bohužiaľ aj v r.2014 v lete vyschli. Ostané pokusy s marhuľou do rázštepu hrubšieho konára dopadli... celý příspěvek >
Nešľachtené čosi, 7.9.2015
Ja ubažujem naštepiť na jeden strom viacero práve takýchto rôznych myroblánov. Rôzna chuť... rôzne dozrievajú... bude čo zobnút postupne...
Nešľachtené čosi, 6.9.2015 Obsahuje fotku
...a teraz som objavil toto... vedľa cesty, ktorou dlhé roky jazdím aspoň raz týždenne... zvláštne, že plody dozrievajú až teraz, keď väčšina myrobalánov/špendlíkov/mirabeliek(?) už skončila... a na tomto je zrelých menej ako 50% plodov. Priemerná... celý příspěvek >
Polievanie paradajok, 23.8.2015
Niekde, možno i tu, ale neviem to nájsť, niekto opisoval, ako zalieva paradajky. Pri sadení paradajok do voľnej pôdy zahrabe aj plastovú fľašu hrdlom dole bez štopľa, s odrezanyým dnom, nechá vytrčať kúsok nad úroveň pôdy. Následne zalieva do fľaše.... celý příspěvek >
Osy, 23.8.2015
Strašne mi ovocie likvidujú osy a mravce. Na broskyni mi poškodili snáď 1/3 plodov. a jablká ich lákajú tiež... Proti mravcom sa dá bojovať lepidlom, ale čo osy?...ako sa pozeráte na vešanie plastových fliaš s cukrovou vodou alebo pivom?. Ak... celý příspěvek >
Myrobalán versus špendlík a mirabelka, 4.8.2015
Belica... šťastný to človek
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika