Příspěvky uživatele - 152.25

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Po 10-ti letech poprvé rozkvetlo KIWI, 11.6.2015
Děkuju moc.  Stříhání čehokoliv je pro mě mor.  :-(  Tohle vypadá přehledně.
Po 10-ti letech poprvé rozkvetlo KIWI, 9.6.2015
A "tažeň" máte nahoře a výhony necháte viset dolů? Tak jak je to na obrázku?
Po 10-ti letech poprvé rozkvetlo KIWI, 9.6.2015
Aha, já sázela loni, z toho 1 rostlinu ožral slimák a druhou vykopal pes v honu za myší, leto jsem přisadila další, ale jsme ve fázi sledování každého centimetru růstu... prales ani na dohled. :-)  Trochu jste mě vyděsil, jestli jich nemám moc.
Přesazování růží, 9.6.2015
Dobrý den, musela jsem přesadit asi tříletou růži teď - zkrátila jsem ji asi na polovinu, stačí to? Nakvétá - mám výhony s poupaty odstřihnout? Děkuji za rady.
Po 10-ti letech poprvé rozkvetlo KIWI, 9.6.2015
Stříhal? Ono se kiwi stříhá?
Červení miniaturní broučci na venkovní dlažbě, 5.6.2015
Ono ale jako není nutné zamordovat cokoliv, co se na terase nebo zahradě hne a není to člen rodiny...
Poznal by někdo co je to za popínavku?, 3.6.2015
Photoshop?  :-)
Mavuň - Centranthus, 11.5.2015
Zkusím ji, zatím ze dvou výsevů mám DVĚ rostlinky...  snad přežijí.
Natahovací hadice, 21.4.2015
To ano, všelijaké plány by i byly, ale letos to určitě nebude a vzhledem ke stavu staré hadice musíme koupit novou.
Natahovací hadice, 21.4.2015
Ale jakto? Věřím vám, ale nedovedu si představit proč by to mělo nejít?
Natahovací hadice, 21.4.2015
Právě my zatím to máme tak, že máme nataženou pevnou hadici asi 35m, jednak to ve volném čase kouše pes, ale taky to blbě vypadá. Myslela jsem, že bychom měly k napojení 2 ty smršťovací, které by se snáz sklidily. Ono to časem bude zařízené jinak,... celý příspěvek >
Natahovací hadice, 20.4.2015
Dobrý den, přijde mi, že by se nám hodila ta natahovací hadice, ale nevím, jestli dobře funguje a není to jen nějaká blbost. Máte s tím někdo zkušenosti? Osvědčilo se, nebo jste to hodili po týdnu do sklepa?  :-) Děkuji za... celý příspěvek >
Roundap, 7.4.2015
Jojo, oni asi i u DDT měli mnozí pocit, že se zbytečně panikaří, když to přece tak pěkně funguje. A ovšem, když se někdo o něco snaží, jistě mu jde jen o prachy. Smutné, jak mnozí lidé v ČR myslí a vnímají svět. A s tímto končím tuto... celý příspěvek >
Poprvé sadím rajčata, 7.4.2015
Přesně tak, první tři měsíce - byt naklizený, já krasavice s učebnicí španělštiny v ruce.  Pak už to bylo horší a největší mazec kolem roku, tak do dvou.  Taže po návratu z porodnice, až se na to bude cítit, si pro radost zasadí pár sazenic... celý příspěvek >
Poprvé sadím rajčata, 7.4.2015
Tak asi si nemusíte představit hnedkaj pole...
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika