Příspěvky uživatele - 156.1

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Plumcot Melitopolski, 11.7.2015 Obsahuje fotku
Začal sa vyfarbovať Melitopoľski.Dúfam že to nebude nejaký prepadák.   Stano
Vitillo, 3.2.2015
koncom Juna -červenec.     -samozrejme koncom júla, chuť veľmi dobrá, vadí výrazne kyslá šupka(ako pri ázijských slivkách).   Stano
Natírání kmenu vápnem, 24.1.2015
Například broskvoně, bych se bál takto povápnit.-a to prečo?    Vápnim ich takmer 30 rokov spolu s marhuľami riadne na hrubo, pri mladých stromoch úplne celé.Nikdy nebola žiadna negatívna reakcia.Pri hnojení na jar opadané vápno zapracujem... celý příspěvek >
Pinova - neznáma choroba, 21.1.2015 Obsahuje fotku
To je vec názoru.Ja ju používam dodnes, stačí iba dať správny list.Tento poľský v strede po malej úprave dĺžky reže takmer rovnako kvalitne a rýchlo za zlomok ceny bezrámovky.Rez je dostatočne hladký, list je oveľa užší ako na bezrámovkách, a keď sa... celý příspěvek >
Meruňka odolná monilioze? Clarina, Harlayne, Lerosa, 20.12.2014
Na dobré počasie sa spoliehať nedá.Tento rok kvôli super počasiu na jar som nerobil preventívny postrek, a stačilo 1 dňové ochladenie a 3 hodinový nočný dážď počas kvitnutia a celý strom Leskory bol na tabak.Keby nebol v super kondíciii, a nezačal... celý příspěvek >
Jaký štěpkovač?, 4.12.2014
Štiepka dobre horí aj surová, len má nižšiu výhrevnosť.Čím je vyšší podiel zelenej hmoty, tým sa viac zahrieva.Štiepkovaná na jar bez listov, a chránená proti daždu preschne na kope celkom dobre aj bez prehadzovania.   Stano
Esperenova bergamotka, 11.11.2014
Máte niekto skúsenosti s touto starou odrodou.   Stano
Drtič větví Vares Shark, 10.11.2014
,, k snadnějšímu přemístění používám vozík´´-Keď som kedysi mal Shark, tak som ho pri premiestňovaní tlačil, a šlo to veľmi ľahko.Pod drvič som žiadne nádoby nepodkladal, pretože čo sa nedalo z trávnika pohrabať, pozbierala kosačka.  Stano
Zakalená slivovice, 9.10.2014
Neviem ako u vás, ale na Slovensku som v predaji nenašiel ovocný destilát pod 45%.Všetko čo má menej je iba lieh a aróma, takže problém so zakalením asi nemajú.   Stano
Švestka Jojo, 24.9.2014
Ten prepad pred dozretím(niekedy aj 1/3,čo je zlá vlastnosť) mám každý rok, ale to čo ostalo na strome bolo kvalitné.Tento rok to však neplatí, lebo-málo slnka=málo cukru.Podľa môjho názoru táto odroda nemala byť v predaji, ale mala byť využitá iba... celý příspěvek >
Švestka Jojo, 24.9.2014
Takto zlý rok pre odrodu Jojo som ešte nemal.Vždy dozrel týždeň pred Topendom.Ten však už je zrelý, a Jojo je stále o ničom.Čakať na vyššiu cukornatosť nebudem.Pôjde iba do kvasu, a keď nie cukrom, tak prispeje aspoň nejakými arómami.   Stano
Co vaše réva? (2014), 22.9.2014 Obsahuje fotku
Dnes som obral Attiku pretože už začala zosychať, zrelá bola už aspoň 2 týždne.Je to výborná odroda,1 tr.bezsemennosti, a aj v tomto bláznivom roku na tom s chorobami v mojich podmienkach nebola horšie ako Kodrianka alebo napr. V25/20.   Stano
Odrůda Selena, 22.9.2014
Srdečnú arytmiu môže privodiť jedine závistlivému susedovi.  Stano
Topend, 11.9.2014
Vlani mi zrel Topend tiež koncom septembra.Tohoto roku je u mňa vegetácia posunutá, počnúc marhuľami odhadom o 10-12 dní, a u vás ako pozerám viac ako 3 týždne.   Stano
Drtička větví, 11.9.2014
Takmer 8 rokov som sa trápil z drvičom Shark 1.6 od Mountfildu ktorý stál 6500 Sk.Chváliť ho môže iba ten kto má pár stromov a kríkov.Pri väčšom objeme je to zdĺhavá a nepríjemná práca.Po jeho,,zodraní´´ som sa aj vďaka radám M.V.z tohto fóra (za čo... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika