Příspěvky uživatele - 234.130

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Toptaste, 6.9.2014
Chcel by som sa opýtať pána Milana Fialu ktorá odroda slivky je u neho odolnejšia na moniliózu plodov Toptaste alebo Topfive? Ďakujem
Gabrovská - chutná švestka, 6.9.2014
Ako sa pán Petr chovala v dažďoch Hanita? Ktorá je podľa Vás chutnejšia Gabrovska alebo Hanita?  Ďakujem
Tomcot, 31.8.2014
Ďakujem vám pán Milan za odpoveď.
Tipala, 31.8.2014
Však aj má farbu mirabelky, neviem veru či k jej šľachteniu neposlúžila nejaká mirabelka.
Top Gigant, 31.8.2014
Mnohé staré odrody sliviek sú chutnejšie ako tieto novšie ale je tu u nich problém so šarkou. Ale už aj u týchto novších sa začína prejavovať šarka, čital som napr o Hanite že je len stredne odolná voči šarke.
Stanley - jedna z nejužitečnějších odrůd minulosti, 31.8.2014
Len keby tak netrpela moniliózou plodov pán Petr, tohtoročný daždivý august urobil svoje, skoro všetko zhnilo, mám na nej naštepenú Elenu tá moniliózou plodov vobec netrpí aj mi prijde chutnejšia ako Stanley.
Top Gigant, 31.8.2014
Lepši by mal byť Topstar plus.
Topfive, 31.8.2014
To tak dlho pán Milan držali na strome? Hanita by asi tak dlho na strome asi nevyržala pravda? Ďakujem
Topfive, 31.8.2014
Pán Alois cudzoopelivé slivky sú náročné na dobré opelenie, ďaleko menší problém býva s opelením u cudzoopelivých marhúl.
Tomcot, 31.8.2014
Je táto marhula samoopelivá?
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika