Příspěvky uživatele - 230.1

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Oleandr - odumírající listy - choroba?, 3.3.2008
Podívejte se, jestli na listech (i zespodu) není puklice, hnědý malý výrustek.
Grilování na kameni, 29.2.2008
Děkuju za radu. MK
Grilování na kameni, 29.2.2008
Pane/paní Micuko, to zařízení ze žuly jste koupil, nebo jste ho vyrobil/a? MK
bugénvilea (Bougainvillea glabra), 28.2.2008
Vždycky mi přes zimu potvora shodí listy, ale zase se objeví nové a vše je O.K. Přes zimu ji mám na teplé a světlé chodbě, zalévám méňe než v létě. V létě udržuju vlhký květináč.
O jaké rostliny se jedná?, 28.2.2008
Taky mí příbuzní zasázeli pryšec. Krtkové si tam dělají, co chtějí. Nefunguje to :-)
Grilování na kameni, 28.2.2008
Vypadá to jako hrob. Dá se to někde celé koupit? Bavilo by mě nejen grilovat maso a zeleninu (brambory rozkrojené na půlku jsou fantastické - chutnaly mi), ale dělání placek.
je brzo sundat chvoji ze skalky?, 28.2.2008
Já už vůbec před zimou nedávám chvojí na skalku - a všechno je v pohodě. Ale brzy zjara ji zaleju.
Tařice - usýchá ve velkém, 28.2.2008
Já tařici nestříhám skoro vůbec, jen suché snítky květů, a je pořád stejná.
uchovávání vyrytých cibulek tulipánů, 14.6.2007
Chtěla bych se zeptat, zda je také možné je přes léto uchovávat v ledničce? Pokud ano, tak jak zabalené?
Co je to za květinu?, 7.6.2007
Jasnacka ze je to gumovnik. Kdyz se z nej utrhne listecek tece z nej mliko. Rozmnozuje se rizkama do vody.
Prosím, poraďte, co je to za rostlinu?, 7.6.2007
Urcite Durman. Jitka
africké fialky, 10.9.2006
africké fialky množím bez problému,utržený lis dám do tmavé nádobky(vázičky) a pod. v tomto prostředí ve vodě poměrně brzo koření a potom zasadím do zeminy.
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika