Příspěvky uživatele - 48.165

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zálistky a výhony bez plodů, 6.6.2014
Cituji (Pěstování vinné révy v zahradách, Pavel Pavloušek), jinak tuto knížku dpoporučuji: Zálistkové listy v horní třetině listové stěny představují před zaměkáváním bobulí malý podíl na celkové asimilaci, protože jsou pořád ještě ve vývoji. Po... celý příspěvek >
Asi mi něco žere listy, 5.6.2014 Obsahuje fotku
Příloha. Pak jsem na jednom listu našel žlutého broučka velikosti asi 0.5mm. Je normální že jsou listy trochu chlupaté? Jde o rulandské modré.
Choroba vína, prosím pomozte s určením, 19.5.2014
Řekl bych, že to je od mrazu. Mám to na par hlavách taky. Ale jenom na spodních listech. Někde mám takto i celý výhon (který roste hodně pomalu a asi už se nevzpamatuje).
Prokousané listy, 15.5.2014
Je fakt, že malinko krup bylo (cca 10 km od mini vinice takže nevím zda byly i tam).
Prokousané listy, 15.5.2014 Obsahuje fotku
Zdravím, mám 40 hlav (2. rokem) a na pár mám "vyžrané" listy. Třeba v půli listu je díra. Od čeho to může být? Nějaká anomálie po zimě (i když byla dost mírná) nebo to někdo prožírá? Není to tak dramatické je to jenom na pár rostlinkách a z toho... celý příspěvek >
Plstnatost, 5.5.2014
Sírou jsem stříkat chtěl, ale nevyšlo mi to. Blbec jsem před rokem spolu s révou vysadil v řádku i bylinky (bylo mi líto "nevyužitého místa") a nějak mě nenapadlo, že spolu s více méně nutným postřikem se postříkají i bylinky. Takže jsem pro ně musel... celý příspěvek >
Levne tycky k reve, 13.5.2013
Nemel by nekdo tip na levne cca 2m tycky k reve? Potrebuju jich 40 a nechce se mi do toho davat moc penez (navic kdyz je za rok vyhodim resp. vymenim za mensi). Diky.
Sazenice uskladnene prechodne v kyblu ve vode, 12.5.2013
Dekuji za odpoved!
Kvasinky, kvas, 25.1.2013
Vinomer mam klasicky kapilarni (nebo jak to rici, viz prispevek nize). Je mi jasne, ze to nebude 20%, ale chutove je to alkoholove daleko silnejsi nez bezne 14% vino, asi jako Portske. Kdyz jsem zkousel merit vino z obchodu tak vinomer promeroval o... celý příspěvek >
Kvasinky, kvas, 21.1.2013
Dekuji za odkaz. Muj problem je v tom, ze moje vina maji hodne alkoholu (i pres 20% - mereno s vinomerem) a ten pak zastinuje ostatni chut. Ale kdybych kvaseni stopnul treba pri 14% tak to zase bude hodne sladke (i v tech 20% alkoholu je hodne... celý příspěvek >
Pestovani na dva vyhony, 24.5.2009
Teoreticky, kdyz mi tedy rostou dva vyhony a chtel bych pestovat na jeden kminek (spatne jsem si to nastudoval), 1) mam nechat rust oba a ten horsi pristi rok v predjari ustipnout az dole, nebo 2) mam ted ten horsi uplne nahore zastipnout (odlimit... celý příspěvek >
Pestovani na dva vyhony, 23.5.2009
Aha, takze co mi darite? Je lepsi pestovat na jeden kminek nebo na dva? Jaka je vyhoda pestovat na dva? Diky, MG.
Pestovani na dva vyhony, 23.5.2009
Zde take pisi, ze mam v cervenci jeden ze dvou vyhonu (ten slabsi) zkratit. Tak jsem z toho zmatenej... Když na jaře začnou z nahrnuté země prorůstat letorosty, zem odhrneme a vybereme dva nejsilnější výhony, které zachováme. Ostatní... celý příspěvek >
Cim hnojit olivovnik?, 9.5.2009
Tak jsem se nekde docetl, ze staci obycejne hnojivo pro pokojove rostliny. Nemuzu tim neco skazit? Michal
Jak spravne zastrihnout sazenici, 18.4.2009
Opravdu se tu nenajde zkuseny vinar, ktery by mi dokazal poradit? Nerad bych udelal chybu hned na zacatku pestovani vinne revy. Dekuji, MG
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika