Příspěvky uživatele - 109.116

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Traktůrek, 22.12.2014
"Do zahrady je vjezd do kopce o svažitosti cca 40 stupňů v délce cca 8 m". "Ohledně svahu, tak s kolmým výjezdem za sucha problém nebude". "Svažitý je jen vjezd-není nutno řešit, to vyjede každý za sucha". Přátelé, dovedete si představit... celý příspěvek >
Co to je? Broskvoň?, 19.12.2014
Jestli se vám zdá, že má bujný růst, raději ji přesaďte, jinak s ní budete trvale zápasit. Já mám na zahradě také broskvoňovou pláňku, ta ale skoro nepřirůstá, takže tu byste si tam mohl klidně nechat. Podle fotek vy máte nejspíš růstového dravce,... celý příspěvek >
Co to je? Broskvoň?, 19.12.2014
Plodit bezpochyby bude. Pouze nelze předem říci za jak dlouho poprvé zaplodí a jaké budou plody, jestli kvalitní a nebo podřadné, jakou budou mít dobu zrání, atd... To bude překvápko. Samotného by mě zajímalo, jaká je pravděpodobnost, že mi z... celý příspěvek >
Pinova - neznáma choroba, 19.12.2014
Pánové, vy jste stoprocentně přesvědčeni, že ten strom v sousedství má rakovinu? Podle té fotky? Já, přiznám se ať koukám, jak koukám, možná jsem slepý, na ní žádné nádory, nekrózy, vyholená místa až na dřevo nevidím. Vidím jen barevně různorodé... celý příspěvek >
Výsadba jabloní, 19.12.2014
"Na zahradu rýpat se v hlíně se nikomu nechce, je sychravo". Nejhorší jsou ty mazlavé bochníky nalepené na botách či gumákách, to mě dovede vytočit k nepříčetnosti.   Člověk s nima chodí jako slon, všecko zmazané... Zajímavé je, že upadnou... celý příspěvek >
Výsadba jabloní, 19.12.2014
"Meruňky a zvláště broskvoně lze na podzim ovinout papírem nebo netkankou proti namrznutí". Tuto stručnou informaci si dovolím upřesnit a rozvinout, aby si třeba někdo nepředstavoval, že obalením stromku papírem, či netkanou textilií stromek... celý příspěvek >
Množení vinné révy, 18.12.2014
Kdybyste chtěla perfektní návod na zakořeňování řízků, tak koukněte sem.
Množení vinné révy, 18.12.2014
Při vámi použitém způsobu množení vždy z řízků nejprve vyraší letorostíky s lístky a až poté se objeví kořínky. Chybu jste udělala v tom, že jste dala řízky zakořenit příliš brzy. Správně jste měla použít řízky, které prošly dostatečným obdobím... celý příspěvek >
Co vaše réva? (2014), 18.12.2014
Vaše pozorování má logiku. Plísňové nemoci a jejich intenzita závisí na těchto faktorech (obecně): - vlhkost vzduchu a doba ovlhčení povrchu listů - teplota - úroveń promoření daného území spórami patogenů Takže nejhorší to bývá na... celý příspěvek >
Vodáreň max. tlak, 18.12.2014
"Ano, správně. Při správně seřízeném systému běží čerpadlo trvale a dodává tedy konstantní tlak". Při jakém SPRÁVNÉM seřízení??? Správné standardní seřízení a funkci systému, který má k dispozici pan Plintovič jsem vám již podrobně popsal. Vy si... celý příspěvek >
Vodáreň max. tlak, 17.12.2014
Čerpadlo domácí vodárny je od výrobce konstruováno tak, že je cyklicky na základě poklesu tlaku na nastavenou mez spínáno do provozu. Po dosažení horního tlaku se čerpadlo automaticky zastaví. Tento typ čerpadla neběží trvale, ale cyklicky, zapíná a... celý příspěvek >
Vodáreň max. tlak, 17.12.2014
Jestli máte tlakovou ztrátu jen 0,2 bar, tak stačí, když nastavíte horní tlak spínání čerpdla na cca 6 ÷ 7 bar a to je z hlediska provozu a bezpečnosti tlakové nádoby v pohodě.
Vodáreň max. tlak, 17.12.2014
"Při správně dimenzovaném průměru trubek nedochází během postřikování ke kolísání tlaku (necykluje tlakový spínač)". To není tak úplně pravda, alespoň ne v našem případě. Cyklické kolísání tlaku v rozvodu "domácí vodárny" totiž není způsobeno... celý příspěvek >
Množení vinné révy, 15.12.2014
Roub vsazený do letorostu, vyrůstajícího z paty kmínku rostlina přijme, ale musíte k tomu vytvořit vhodné podmínky. Podle mého názoru jsou velice důležité teploty, při nízkých teplotách totiž révové tkáně nesrůstají. Proto akci odložte až do závěru... celý příspěvek >
Delor, 11.12.2014
No, ve mně ten název "Ligol" také něco evokoval, něco nepříliš vábného, ale nepřemýšlel jsem o tom. Ale Petr mi to nahodil... Lyzol!... populární páchnoucí čistidlo našich babiček. Fuj! (Jinak Ligol je složenina z názvu rodičů této odrůdy: Linda x... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika