Příspěvky uživatele - 15.99

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rajčata - listy do ruličky, 23.6.2014
alebo nezalievali ste studenou vodou počas intenzívneho oslenia a tepla, že by na to zareágovali rastliny "spálením" spodných listov? Myslím si, že sa z toho rajčiatka spamätajú...
Choroba rajciakov, 17.6.2014
tiež si myslím, že sa muselo na rajčiaky dostať niečo vzduchom - nejaké aerosoly herbicidu, pokiaľ su poškodené rastliny v nádobách s rôznou zeminou a ešte na záhone...na 3. a 4. obrázku by to mohlo byť ako uviedol p.Mirek "bežné" skrútenie listov... celý příspěvek >
Škůdce kivi, 17.6.2014 Obsahuje fotku
myslíte Mšice střemchová? To sa mi najviac podobá. Myslel som, že to budú asi svilušky, lebo mšice(vošky) bývajú väčšie a na spodnej strane sa mi zdá pavučinka s čiernymi bodkami - no možno sú tam aj tie svilušky... Netuším kde sa to tam vzalo,... celý příspěvek >
Škůdce kivi, 16.6.2014 Obsahuje fotku
Zdravím, mne sa objavili na argutách tieto potvory. Zobral som ich z vrchnej strany listov. Čo sú to za škodci? Ďakujem
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika