Příspěvky uživatele - 224.53

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Množení vinné révy, 15.4.2012 Obsahuje fotku
Jej pracovný názov bol FVR 7-9. Vznikla krížením skvelej odrody Talisman s odrodou Rusmol. Má veľmi bujný rast, čo mi vyhovuje. Dozrieva v auguste. Bobule sú veľmi veľké, chrumkavé, harmonické, s jemným náznakom muškátu. Listy má dosť vykrojené,... celý příspěvek >
Redwin, Amsdenova, Primissima Delbard, 15.4.2012
Pre mňa Petře mali neodolateľnú vôňu a príťažlivosť neskoré bielomäsé vinohradnícke broskyne. Aj keď boli malé, so sadzovitou šupkou a s malou vrstvou dužniny vzhľadom k veľkej, oddelitelnej kôstke, uprostred jesene boli vzácne a súčasne chutné.
Řízkování, 15.4.2012
Dobrý večer pán Jenamater! Pokúsim sa odpovedať Vám aj pánovi pH: Klasiku Red Haven aj veľmi skorú Harbinger som pestoval tiež. Tá mi v polo-okrajových podmienkach pestovania dozrievala už koncom júna. Problémy s nabodávaním osami som... celý příspěvek >
Pojmy, 15.4.2012
Zdravím Vás pán Zyjan! S pojmom dezertné vína som sa stretol pri rozprávaní o vínach v spojitosti so sladšími vínmi vyrobenými aj z iného ovocia ako hrozna, napr. z ríbezlí. Ukrajinci však dezertnými vínmi myslia ostotne iba vína z hroznového muštu s... celý příspěvek >
Množení vinné révy, 15.4.2012
Zdravím Vás pán Vladimír! Máte pekné sadeničky. Do mája budú PETky istotne kvalitne prekorenené. Ja som dával rezky s niekoľkocentimetrovými korienkami do komerčných nízkych kontajnerkov s perforovaným dnom. Zasypal som ich substrátom s malým... celý příspěvek >
Rozlišení květů Redhaven a Fairhaven, 15.4.2012 Obsahuje fotku
Dnes bol u nás parádny čas na vrúbľovanie kôstkovín- slnko nepražilo ani nepršalo. Vrúble od Libora a pána Rostislavika vo vlhkom mikroténe v chladničke parádne a bez plesne prežili zimu. Slabé narašenie u niektorých  (Regina, Orangered) bolo v... celý příspěvek >
Stříhat a neudělat více škody než užitku?, 29.3.2012
Mandlone vo vinohrade kvitnú "na plné pecky". Dnes som spravil jarný rez na mojej broskyni, zhruba polovica ružových kvetných pukov išla spolu so skrátenými konármi dole. Susedova broskyňa už je pred rozpukom. Pri rezu som si všimol, že napriek... celý příspěvek >
Stříhat a neudělat více škody než užitku?, 29.3.2012
Zdeni, pokiaľ ste kúpila prostokorennú broskyňu s tak veľkou korunkou a predčasným obrastom, neľutujte drevo a ostrihajte ju hneď pri výsadbe, resp. pred výsadbou. Počet očiek nechajte podľa stavu koreňovej sústavy. Ak má málo jemných korienkov,... celý příspěvek >
Jakou odrůdu meruňky zvolit na vysočinu, 29.3.2012
Zelená renklóda a Wa x Wa výrazne tlmia rast naštepenej odrody oproti myrobalánu. Videl som tieto rozdiely u predávaných stromčekov v sobotu v ovocnej škôlke v Strážnici. Kupoval som Gabrovskú. ZR a Wangenheimova sú však určené do ťažších a vlhčích... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika