Příspěvky uživatele - 117.3

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Réva Luna a Elma, 16.10.2013
Dobrý den, byly mi doporučeny do skleníku bezsemenné odrůdy Elma a Lena ale nemohu nalézt charakteristiku těchto odrůd.Máte někdo zkušenosti a poradíte? Díky Dáda
Sadba česneku po jahodách, 1.10.2013
Dobrý den, je dobré sázet podzimní česnek po jahodách?Ještě jsem česnek nepěstovala a chci to zkusit a prosím o radu, jaká je možná   spoluplodina k česneku.     Děkuji Dáda
Réva do skleníku řez vertiko, 19.8.2013
Jaká réva prosím by byla vhodná do skleníku 4,5 x 3m výška 180 cm pro řez vertiko. Ve skleníku již pěstuji Kodrjanku a BV47-1-6. Uvažuji pěstovat jen révu, protože máme na zahradě výskyt krtonožek a většina úrody je zničena dříve, než vyroste do... celý příspěvek >
Mšice ve skleníku, 23.7.2013
 Jaro -lepové desky modré a žluté mám po celém skleníku, půl metru od sebe. Stály kupu peněz a neviděla jsem žádná efekt.  Révu jsem stříkala pouze na jaře sulkou a je v pořádku. Rajčata jsem stříkala stejně jako papriky, ty nejsou zasaženy... celý příspěvek >
Mangold, 21.7.2013
Prosím, máte někdo zkušenosti s mangoldem? Prý se dá použít i jako špenát.Otrhává se a dál nechává růst, nebo se vytrhne celá rostlina?
Bazalka, 21.7.2013
Bazalka ve foliáku určitě přes zimu nepřežije. Pokud mohu poradit, celé léto konzumujte a pokud nestačíte spotřebovat, zamrazte a používejte v zimě. Dáda
Mšice ve skleníku, 21.7.2013
Vajíčka byla takové ty malé jako čárky, typické mšicové. Ale mšice nebyly zelenožluté ani černé, ale takové jako do cihlova.Do skleníku jsem nastlala posekanou trávu z trávníku, tak mám obavy, jestli mšice nebyly z toho.Dáda
Mšice ve skleníku, 21.7.2013
Zdravím všechny pěstiltele a prosím o radu. Ve skleníku pěstuji révu, papriky, rajčata a salátovou miniokurku. Na paprikách jsem zjistila mšice, na listech rajčat vajíčka, tak jsem stříkala Pirimorem, bez úspěchu. Podruhé jsem zkoušela 24... celý příspěvek >
Opět krtonožka, 18.4.2013
Přátelé, nemáte někdo nový návod na hubení krtonožek? Včera jsem do skleníku zasadila 20 ks kedbuben a dnes jich mám jen 7. Za léta jsem vyzkoušela sklenice, jar, decis v otrubách. Decis byl nejúčinnější, ale prý se již nevyrábí a měla jsem... celý příspěvek >
Sirné knoty a réva, 10.3.2013
Mám roční vinnou révu ve skleníku, kde pěstuji i další zeleninu. Loni se mi však ve skleníku uhnízdily různé potvůrky - molice a svilušky možná i třásněnky. Kamarád mi poradil na desinfekci sirné knoty. Nemám s tím žádné zkušenosti a nevím, zda... celý příspěvek >
Orchideje nekvetou, 20.2.2013
Problém se vyskytl u loni nakoupené rostliny i přesazené, starší. Je pravda, že zemina byla jemná, koupená v Baumaxu a ne tak hrubozrnná, kterou jsem dříve kupovala u Rašeliny Soběslav. Ta se mi zdála lepší. Dada
Orchideje nekvetou, 19.2.2013
Již několik let pěstuji orchideje, každý rok krásně kvetly, ale letos ne. Místo květů vyrůstají na stoncích mladé rostlinky a nekvete ani jedna. Vím, že se takto také orchideje množí, ale mne jich roste na rostlině 4 až 5 a květ nikde. Poraďte... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika