Příspěvky uživatele - 42.100

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak zlikvidovat porost ostružiny lesní plazivé?, 2.4.2014
Nebo použít Dominator, což je totéž co Roundup, stejně účinné, ale podstatně levnější.
Jak zlikvidovat porost ostružiny lesní plazivé?, 2.4.2014
Plně souhlasím. Ono se to s chemií, ale ani s jejím odmítáním nesmí přehánět. V tomto případě bych jednoznačně použil Roundup, na plně vyvinutou listovou plochu v koncentraci cca 5%, řádně prostříkat celou vrstvu.
Jak je to s dusíkatým vápnem, 1.4.2014
Suma sumárum, dusíkaté vápno je výborné hnojivo, dodávající do půdy dusík a vápník. Herbicidní účinky nemá, fungicidní jen omezeně, působení proti hlístům, slimákům a pod. je diskutabilní. Omezuje klíčivost jen některých plevelů a rozhodně nás... celý příspěvek >
Jak je to s dusíkatým vápnem, 31.3.2014
Dusíkaté vápno je v podstatě kyanamid vápenatý. Reakcí s půdní vlhkostí se rozkládá na kyanamid a hydroxid vápenatý. Tento by mohl způsobit rozklad některých hnojiv za uvolnění amoniaku (čpavku). Jedná se o hnojiva, obsahující amonné soli, např.... celý příspěvek >
Řez po výsadbě, 13.3.2014 Obsahuje fotku
třetí
Řez po výsadbě, 13.3.2014 Obsahuje fotku
Druhá
Řez po výsadbě, 13.3.2014 Obsahuje fotku
Dobrý den, taky bych chtěl poprosit o radu se zastřižením pološvestek Wangenheimovek. Jsou zasazeny také na podzim. Asi jsem je špatně nakoupil. Teď když jsem začal číst něco o řezu asi bych při koupi lépe vybíral. Jde o to že švestka 1 a 2 má 4... celý příspěvek >
Ledek vápenný nebo amonný, 26.2.2014
Jako odborník na výbušiny se nestačím divit, jaká hysterie a jaké nekompetentní názory se v této oblasti v poslední době objevují. Viz např. nedávné šílenství kolem 15 g (!) kyseliny pikrové v jednom školním kabinetě v Praze. Ledek amonný sám o sobě... celý příspěvek >
Narušené kořeny, 10.10.2013
Dobrý den, máme na zahradě ořešák s kmenem cca 80-100 cm v průměru. asi metr a půl od kmenu nám budou kopat kanalizační přípojku a mám strach, co to se stromem udělá. Pochybuju, že dělníci si budou lámat hlavu s kořeny. Vezmou to bagrem a přetrhají... celý příspěvek >
Weber ze zahranici, 30.9.2013
Ahoj, Kupoval jsem q120ku na konec u nás. Dlouho jsem hledal i v zahraničí ale cena byla skoro stejná. Myslím že to nemá cenu řešit. Jinak se 120kou jsem hodně spokojen.
Koupání pro ptáčky na zahradě, 16.7.2012 Obsahuje fotku
Dobrý den Napajedla pro ptáčky můžete udělat i z kmenu stromu je to i velice hezká dekorace v zahradě a užitek pro ptáčky, kteří si takové napajedlo vyberou i ke koupání já je dělám z modřínu déle vydrží napajedla umístuji pod strom do stínu... celý příspěvek >
Roubování javorů, 20.5.2011
Kdy a jak je nejlepší roubovat javory. Mám kultivar Drumondi a roubuji na normální javor krásně vyraší a za 3 týdny roub uhyne už druhý rok je to samé řískovat se mi nedaří. Červenolistý buk se mi také nedaří Kdo s tím množením má úspěch... celý příspěvek >
Jaký je rozdíl mezi jeřabinou jedlou a nejedlou?, 3.2.2011
Já se celý ivot řídím podle chuti. Kyselý jeřáb zavařuji, je z nej výborný kompot i dobré víno. Ten hořký je podle mně nejedlý. Ještě jsem se za šedesát let neotrávila! podle listů to nepoznám. M.Nejdlá
Hibiscus moscheutos - Ibišek bahenní, nebo též americký ibišek (venkovní), 5.8.2010
Děkuji za rady, kvete,má bělavé květy s vínovým okem.Je pěkný, přesazení nechám na jaro.Ještě jednou dík.
Hibiscus moscheutos - Ibišek bahenní, nebo též americký ibišek (venkovní), 5.8.2010
Dobrý den, to vůbec netuším jaký ten ibišek je.Já to totiž ani nevěděla co to je za rostlinu.Dcera s přítelem mi to před už pár lety dovezli a mamko dej to někam do kouta.Tak jsem to dala do rohu zahrady a teď už je ten roh malej a proto bych... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika