Příspěvky uživatele - 135.252

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kde objednat ovocné keře, 19.6.2014
Já také. Letos 3/2014 jsem objednával stromkové rybízy. Vše bezvadně zabalené a v prvotřídní kondici - lehce narašené. Rouby měli odhadem 4 očka. Dnes mají pěknou korunku a již letos budou plodit.
Zkušenosti s rostlinami na dobírku, 19.6.2014
Já mám letošní zkušenost s "Ovocná a okrasná školka Strážnice" (www.ovocnaskolka.cz). Objednával jsem v březnu nějaké stromkové rybízy a jostu, roubované, prostokořenné. Vše přišlo perfektně zabalené, stromky s visačkama a popsané. Poslali i e-mail o... celý příspěvek >
Červená dešťová voda, 6.6.2014
S největší pravděpodobností jsou to ruduchy, viz. Oddělení Rhodophyta - ruduchy
Jetel v trávníku, 10.3.2014
Pro čtenáře s opačným přístupem: Kdo má radši "přírodní" trávníky, které díky jetelu není třeba hnojit, můžu doporučit směs Valašský trávník (Rožnov). Pokud ho budete sekat níž, tak ani nepoznáte, že tam nějaký jetel roste, ale rozhodně to není... celý příspěvek >
Cupressocyparis leylandii - řez po výsadbě, 23.2.2014
Takže není potřeba řezu pro správné zahuštění rostlin?
Nůž žabka, 8.1.2014
Také jsem pořídil jako doplněk k většímu nákupu a byl velmi zklamán. Celková kvalita zpracování je u mého mizerná. Čepel se v čepu hodně viklá a tak se špička čepele při zavírání nože nikdy netrefí do štěrbiny ve střence. Vnitřek střenky je tvořen... celý příspěvek >
Radu pri kúpe Dolmar PS 7300 HS alebo Stihl MS 361, 4.12.2013
Není to na špalky trochu velká ráže? Přeci jen to má s náplněma 6,5 kg. Já mám Dolmar PS-5105 a bez problémů jsem s tím dělal i jasan o průměru 60cm. Hlavně mít ostrý řetěz. Přeci jen každé kilo navíc je po hodině v ruce znát.
Elektrický krovinorez, 24.6.2013
Ja mam Solo 116. Strunovou hlavu jsem kupoval tento týden za 420,- v Mountfieldu, spíš do foroty, mám ještě původní. Na ostružiny a podobný neřády mám kovový dvojnůž. Kabel při práci téměř nevnímám a hlavně je to téměř bezúdržbové. O nějakém... celý příspěvek >
Homelite CSP 4518, 3.12.2012
Také zdravím Jano, no loužička pod pilou bývá, ale to pod každou pilou (minimálně pod každou, kterou jsem zatím viděl). Když dořežete, olej je navzlínaný a roztažený řetězem, kam jen to jde. Logicky pak steče do nejnižšího bodu a tam ukápne. Pokud... celý příspěvek >
Hecht 927, levná jednoručka, 19.11.2012
Otázkou pak je opravdu možnost náhrady toho karburátoru jiným. Omlouvám se za lehký OT, ale jedna otázka mi takříkajíc nedá spát. Nejsem servisák, jen občas něco opravím pro známé, ale pár pil už mi rukama prošlo a jak tu je jinde ve vláknu... celý příspěvek >
Homelite CSP 4518, 16.11.2012
Také zdravím Peter, bohužel Vás ale zklamu. S křovinořezy a vyžínači mám zkušeností poskromnu. Víceméně jen z toho, co jsem měl možnost opravovat pro známé, kteří nechtěli, nebo nemohli využít služeb nějakého servisu. Takže zkušenosti mám pouze se... celý příspěvek >
Homelite CSP 4518, 14.11.2012
Také zdravím Stando, tomu, že je AV systém poněkud měkký nemohu oponovat. Zase ale mi to nepříjde tak tragické, jak popisujete, už jsem měl v ruce i většího "plaváčka". Umělecké řezbářství by s tím asi provozovat nešlo, ale u běžného použití mi to... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika