Příspěvky uživatele - 153.234

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Křovinořez Dolmar MS4010 nebo MS4510 nebo jiný?, 12.8.2014
Ahoj všem - vybírám novou strunovou hlavu pro křovinořez DOLMAR MS4510 a rád bych jinou než DOLMAR Pro2, která stojí za prd (má rychloupínací plastové packy, které nevydržely ani 20 minut práce ve středně obtížném terénu (sem tam kámen o velikosti... celý příspěvek >
Bílá rasa a krmivo, 7.8.2014
Zdravím,  řekl bych, že se význam granulí dost přeceňuje. Granule by určitě neměly být barvené - proč taky - páníčkovi se to sice líbí, ale psům je to jedno a jen do sebe cpou zbytečnou chemii. Takže zásadně nepřibarvované krmivo. Naprosto... celý příspěvek >
Zlodějina Kavapo, 7.8.2014
Tak proč to od nich poboha kupujete! Zkuste se poptat zdali někdo ve vašem okolí nemá líheň. Jednak získáte mnohem lepší kvalitu a jednak podpoříte drobného chovatele. 
Propolisová tinktura, 7.8.2014
Ahoj francovku bych pro silné aroma nedoporučoval - raději čistý vysoce koncentrovaný alkohol.  Martin
Vyska oplotenia - aku mate skusenost?, 15.7.2014
Zdravím - výška oplocení má i právní aspekt. Pokud zvolíte 180cm a vyšší a někdo vám vleze na pozemek, je na to nahlíženo jako na vloupání (zloděj překonal překážku) než jako na neoprávněné vniknutí na cizí pozemek. 180cm je dle mých informací... celý příspěvek >
Kluznice a kryt Mountfield MS16 IN, 16.6.2014
Stačí to takto?  Jinak doma mám ještě kusovník - mohu naskenovat Martin
Včely v komíně, 9.6.2014
Zdravím, usazené včely v komíně zlikvidujete topením, případně použijte kontaktní jed na hmyz (biolit a pod.). Sirné knoty nedoporučuji - ať se nepřiotrávíte.  Předřečník má úplnou pravdu - neznámé roje se likvidují, ale pokud máte... celý příspěvek >
Podložka pod bazén, 28.5.2014
Dobré ráno,  nedávno jsem pro našeho malého synka zakoupil nafukovací bazen 1,8x3 metry. Jako podklad jsem použil písek, který jsem srovnal do roviny a do pískového lože jsem usadil 6cm desky z extrudovaného polistyrenu (XPS), které se... celý příspěvek >
Sousedé neustále prudí, 16.5.2014
Zdravím - nemohl byste prosím připojit pár fotek? Díky Martin
Zahradní traktor Castel Garden XT190, XT220, 15.5.2014
Ahoj ve spolek. Shodou okolností jsem se nedávno dotazoval v Mountfieldu na druhy převodovek v jejich traktorech. Bohužel musím konstatovat, že ani nejvyšší řada nemá profesionální převodovku K62 nebo uzávěrku diferenciálu. frown (vyjádření... celý příspěvek >
Ořešák - Mars, 13.5.2014
Zdravím, také mám mladý ořešák Mars a opravdu si dává s listy hodně na čas, byť má pupeny jako hrom. Podobně je na tom také moruše (černá) Martin
Křovinořez - rada, 12.5.2014
Nekoupil bych ani omylem - silně mi to zavání podvodem.
Výber Stiga krovinorez, 12.5.2014
Zdravím. Jaké pozemky chcete udržovat? Pokud se jedná o větší neudržované pozemky s různými bodláky, kopřivami, náletovými stromky, tak v této cenové kategorii - okolo 12 - 14 000 doporučuji z vlastní zkušenosti křovinořez Dolmar MS4510. Dlouho jsem... celý příspěvek >
Mýt či nemýt benzinovou sekacku, 9.5.2014
Přesně tak - sekačku s plechový šasí bych myl jen na konci sezony. Hliníkové / plastové šasi by asi sneslo častější mytí, ale nevidím pro něj praktický důvod. Mezi jednotlivými sekáními jen ostraňuji dřevěnou škrabkou hrubé nečistoty. Nějaký důvod... celý příspěvek >
Zahradní traktor na udržovaný trávník, 9.5.2014
Také bych poprosil o zkušenosti se Stigou 6102.  Díky Martin
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika