Příspěvky uživatele - 249.134

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Obyčejný rýč vs. Fiskars, 5.5.2010
A nevíte její označení? Co jsem našel lopaty Fiskars, tak byly buď na beton nebo na sníh nebo nějaké skládací...
Jetel v trávníku, 5.5.2010
Mám podobný problém, taky se mi z počátečních několika míst s jetelem staly ostrůvky a pak ostrovy. Nevadí mi v trávníku sedmikrásky, pampelišky ani další rostliny, naopak jej pěkně oživují, ale jetel mě štve, protože dělá na poměrně homogenní zelené... celý příspěvek >
Modřínový zahradní stůl - čím ošetřit, 26.4.2010
Zatím pergola není a stíní jen stromy, mezi 2 a 5 odpoledne je většinou na přímém slunku. Na zimu jej určitě schovám. Mám zbytek tvrdého podlahového oleje Kreidezeit, tak uvažuju i o něm. Ten Xyladecor, to je vodou ředitelná lazura? Má to UV... celý příspěvek >
Modřínový zahradní stůl - čím ošetřit, 26.4.2010
Obrázek
Modřínový zahradní stůl - čím ošetřit, 26.4.2010
Vyrobil jsem zahradní stůl z modřínu a teď řeším, čím jej ošetřit. Vůbec mi nevadí patina, přirozená barva dřeva a "starý" vzhled. Naopak nemusím barevné lazury, které úplně změní barvu dřeva, laky, silnovrstvé lazury atd. Nejradši bych aby... celý příspěvek >
Obyčejný rýč vs. Fiskars, 16.4.2010
Omyl, zrovna u rýče Fiskars je ta ergonomie vynikající, zlomit se nedá a dělá se s ním mnohem líp než s obyčejným. U běžného rytí na zahrádce je ten rozdíl znatelný, ale při kopání výkopů, jam atd. je to rozdíl obrovský. Těch sedm stovek jsou dobře... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika