Příspěvky uživatele - 45.194

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Papriky - klíčivost semen, 18.2.2014
letos mám Campari, Lipari,Ramiro, Rubinova,Topepo Gialo, Dlouhánek,Hamík, nějaké mini červené a žluté, kozí rohy, Astrahonsky,Aligator, Glob,Gourmet, Kuldne Vihm, Topgril,nemáčela jsem a vysévala 9.2.Jetam pralessousedky se už těší Dzimira
Rajčata pro sezónu 2014, 16.2.2014
mám ojednáno asi 15 druhů od AEV -VS jsou tam zajímavé věci.Má někdo zkušenosti s tímto zásilkovým obchodem?
Sladkaja děvočka - kde sehnat semena?, 12.2.2014
má prosím někdo zkušenosti s Jazonem je od Estonců?doobjednala jsem ty tomatobery.Tak snad bude něco navíc.Kolik semínek tak mají v balení?děkuji dzimira
Sladkaja děvočka - kde sehnat semena?, 12.2.2014
taky často a ráda pročítám tyto stránky.Mám objednaných asi 8 druhů tak jsem zvědavá co dojde, na rajčata je ještě troška času tak se dám překvapit.Pěkný večer dzimira
Papírák, 20.1.2014
Příjemný večer, louskáčka hříbečka mám již 5 let, nemá chybu.Jen při výběru pozor na dýlku závitu, s delším jdou i lískáče.
Co vaše réva? (2013), 31.3.2013
děkuji za info, jen se obávám, že pro začátečníka bude docela problem už jen správné založení. Spíš bych to ze začátku viděl na dostupnější odrůdy, které ustojí Děčín a jeho klima.
Co vaše réva? (2013), 18.3.2013
Zdravim Lukáši, z vašeho příspěvku usuzuji, že v Děčíně se révě relativně daří a můžu se s klidem do toho pustit také. Které víno z vámi uvedených odrůd by jste mi doporučil jako naprostému začátečníkovi v témto směru a na co bych si měl dát... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika