Příspěvky uživatele - 158.111

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hnědnutí a usychání listů na hortenzii, 21.5.2014
Zdravím,  přesně tento problém mám také. Bohužel se mi nepodařilo přesně nalézt o co se jedná. Podle všeho nejspíše mráz nebo výživa. Martin.
Meruňky, monilioza 2014, 27.4.2014
Dnes jsem koukal na sousedku, velká meruňka, chemicky neošetřovaná, uplně v pohodě..   možná něco malého, ale žádný viditelný problém. A moje dvě meruňky o 15 metrů vedle zápasí s moniliózou velmi těžce. To je odrůdou nebo čím to je?... celý příspěvek >
Mráz - malé plůdky meruněk, 18.4.2014
Na Kladně včera ráno -2C. Réva v pohodě, kiwi trochu namrznulo, ale bál jsem se, že to bude horší. Zato meruňky jsou na tom špatně, Karola má 99% plůdků v tahu, zajímavé je, že vedle stojící Pinkcot je na to výrazně lépe ale taky je menší,... celý příspěvek >
Lipno, 15.10.2013
Letos jsem sklidil první plody ze svého Lipna (teprve dva roky na stanovišti, tak se tím snad neodrovnal). Překvapivě velké, chuťově velmi dobré, zatím kyselejší, ale jíst se už dají. Připomínají mi trochu Topaz. Každopádně zatím předčí moje... celý příspěvek >
Češete nebo ještě čekáte, 29.9.2013
Letos je úroda tak špatná, že tenhle problém skoro nemusím řešit. Kromě Lipna, které jsem dneska zkusil a už se dá, ale je ještě kyselejší, tak ještě tak týden. 
Soused likviduje zahradu, 20.9.2013
Celou tuhle diskusi nechápu.  Soused by měl zajisté dodržovat zákony, ale pokud nečiní něco co mne ohrožuje, tak bych to neřešil.  K ničemu si nepomůžete a naděláte spoustu zlé krve. A upřímně, mít souseda, který mne nahlásí okamžitě... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika