Příspěvky uživatele - 96.54

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Fazole Gusty, 2.8.2014 Obsahuje fotku
Tak jsem pár lusků sebrala, Zkusila jsem jeden zlomit a křehký bez vláken je, délka 15 - 20 cm. Budou už teda k otrhání?  Asi se hloupě ptám, ale fazole mám poprve.
Fazole Gusty, 29.7.2014
Tak ještě se sklizní počkám. Zatím jsou lusky kolem 15 cm dlouhé a dost placaté. Dík.
Sklizeň 2014, 29.7.2014
To je pěkný :-)
Fazole Gusty, 29.7.2014
Jaké délky dorůstají lusky a jak se pozná, kdy už jsou vhodné ke sklizni na zeleno? Dík.
Placky bramborové, ertepláky domácí, 26.7.2014
U nás taky bramborové placky z vařených brambor a hladké nebo polohrubé mouky. Teď je peču na suché pánvi. Potřít sádlem nebo máslem a polít syrobem. Zrovna vloni jsem ho vařila. Bramborák klasicky syrové brambory, česnek, cibule, majoránka, pepř,... celý příspěvek >
Co se stalo s paprikou?, 26.7.2014
Nejspíš budou malinkaté plůdky poškozeny nějakým živočišným škůdcem. Možná, že by pomohl Vertimec.
Papriky a škůdce, 16.7.2014
Můžou. Klidně.
Papriky a škůdce, 16.7.2014
Ve foliáku nebo ve skleníku Vertimec, OL 3 dny. A neodkládejte to, sviluška během pár dnů zcela okurky zlikviduije.
Pestovani kanadskych boruvek trvale v nadobach, 16.7.2014
Jakou máte úspěšnost s řízkováním? Mně se zatím nechytlo nic:-(. I když je pravda, že sem tam píchnu nějaký řízek (ne vepřový :-)))  a víc si hoi nevšímám.
Pestovani kanadskych boruvek trvale v nadobach, 16.7.2014
Spartan taky špatně, loni a letos nic. Po sklizni uříznu dvě "větve" 10 cm nad terénem, zkusím dát cvrk síranu (vím, že je něj už dlouho) a uvidíme.
Pestovani kanadskych boruvek trvale v nadobach, 15.7.2014
Dobrý večer paní Drymlová, ta s tím bambusem je Toro a za ní, víc zralejší, je Spartan. Ten je o něco sladší než Toro. Marcela
Pestovani kanadskych boruvek trvale v nadobach, 14.7.2014 Obsahuje fotku
Foto nic moc.Bambusová tyčka má 1,3 m.
Pestovani kanadskych boruvek trvale v nadobach, 14.7.2014
Mám přes dvacet rostlin, všechny v nádobách od dvaceti do šedesáti litrů. Z těch nejmenších kalfasů postupně přesazuji do větších. Výška rostlin v těch největších je kolem 1 m   - 1,5 m. Největší sklizeň z rostliny byla kolem šesti... celý příspěvek >
Asimina - novy vyhon, 13.7.2014 Obsahuje fotku
Taky se letos konečně po pěti letech dočkám. Tři plody na Sweet Alice a dva na Tayloru. Dva by byly už loni, ale tehdejší silné krupobití je zlikvidovalo.
Papriky rostou, 12.7.2014
Nevylamují. Listy slouží k fotosyntetické asimilaci, ktrá je nezbytná pro růst plodů. Ale nevím, co byto udělalo, pokud by se listy odstranily pro dosažení botanické zralosti plodů, tedy vybarvení :-))
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika